všechny aktuality

Koučink centrum Lenky Zelingrové tradičně

V sobotu 30. března se v Clarion Congress Hotel Prague otevře na celý den Koučovací zóna 2019. Zažít tak můžete již popáté Koučink a Mentoring ruku v ruce pod jednou střechou. 

Lenka Zelingrová bude mentorkou podesáté! A její Koučink Centrum bude opět u toho.

Přijďte do Koučink zóny a vyčistěte si hlavu. Nastartujte dobrou náladu a cestu vpřed. K dispozici Vám bude 8 koučovacích stolků a registrovat se můžete přímo na místě. Koučovací zona je zdarma pro účastnice s platnou vstupenkou na Equal Pay Day.

Přijďte a pochopíte, jak se na první pohled liší práce mentora a práce kouče a jak to probíhá. Koučovací zóna pro vás bude otevřena celý den a je potřeba se do ní registrovat na místě. Ochutnejte a vyberte si. Mentoring?? Koučink??

Podporujeme profesionální koučink po celé ČR.

Koučink a Mentoring ruku v ruce na Equal Pay Day

Koučink a Mentoring jsou v dnešní době hojně využívané metody osobního rozvoje. Každá je určena pro jiný čas Vaší kariéry a proto si můžete na jednom místě ochutnat od obou, abyste poznaly, co nyní potřebujete a která metoda je v daný čas a situaci ta, která Vám nejrychleji pomůže k cíli, čisté hlavě a sebedůvěře.

  • Koučovací zóna KC – co Vás čeká? Jak koučování probíhá?

Individuální koučovací sezení v rozsahu 30’ – 45’ min. s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra, kteří se Vám budou plně věnovat. Rozhovor probíhá individuálně, kouč – klient. Kouč řídí proces, klient výsledky a posun kupředu.

Kouč klade otázky a “pomáhá” klientovi přemýšlet nahlas. Pomocí rozhovoru zvyšuje klientovu sebedůvěru, uvědomění a zodpovědnost.

  •  Co potřebujete?

PŘIJÍT V SOBOTU DO HOTELU CLARION  🙂 a registrovat se u koučky přímo na místě

Informace o tom, co je koučink a co od něj můžete očekávat. Často se stává, že klient očekává to, co koučink není. Chuť na sobě pracovat a věci řešit. Stanovit si reálný cíl. Pomůže otázka: Co chceš místo toho, co se děje teď? Pokud je cíl šíroký anebo ho nemáte jasně definovaný, nevadí. Zadání s Vámi kouč pomocí otázek vydefinuje.

Chci vyzkoušet koučink

CO JE KOUČINK?

Koučink je partnerství, jehož posláním je definování konkrétního cíle a vytvoření struktury, podpory a optimálního motivačního prostředí za účelem dosažení vytčeného cíle. Koučink je rychlý a efektivní. Vždy zaměřený ke konkrétnímu cíli. Koučink je možné využívat jak v pracovní, tak osobní sféře.

CO NENÍ KOUČINK?

Předávání zkušeností, poradenství, konzultace, hodnocení, navádění, poskytování zpětné vazby, trénování, stínování, povídání jen tak o něčem.

KDO JE KOUČ?

Kouč je odborně vzdělaný pracovník v oboru koučinku, zaměřuje se na posílení vnitřní rovnováhy a sebedůvěry, uvědomění a práci se zdroji a osobní zodpovědnosti klienta. Kouč věří v potenciál klienta a skrze odstraňování bariér – strach, obavy, očekávání… se snaží o co největší využití. Provází klienta k samostatnému hledání vnitřních zdrojů a rezerv vedoucích ke zvýšení výkonu a psychické odolnosti. Nehodnotí a neradí, skrze procesy a nástroje vede klienta k samostatnosti a schopnosti se umět v každé situaci samostatně rozhodovat a reagovat. Rozvoj dovedností provádí skrze koučovací techniky, které učí klienta pozorovat vlastní výkon a hledat jeho nejlepší způsoby vedoucí ke zlepšení.

KDO JE KOUČOVANÝ?

Kdokoliv, kdo chce šetřit čas, posunout se co nejdřív kupředu, lépe a více využívat své vnitřní zdroje. Kdokoliv, kdo potřebuje”vyčistit” hlavu, stanovit si cíl, nastavit jasný směr a cestu k jeho dosažení. Témata koučinku jsou různá: pracovní: lépe delegovat, trávit méně času na poradách, zvýšit jejich přidanou hodnotu, zlepšit komunikaci, najít motivaci, osobní vizi a smysl práce, najít strategie ke zvýšení obchodních výsledků atd. osobní: být v pohodě, snížit míru stresu, vědět kam jdu a kdo jsem, zlepšit vztah s partnerem, najít si partnera, žít spokojeně a najít životní balance

JAK A KDE SI MÁM VYBRAT KOUČE?

Každý kouč má svůj profil. Vyberte si dle sympatie, zkušenosti, vzdělání v koučinku a praxe. Zkrátka vyzkoušejte si koučování s tím, kdo Vás nejvíce zaujme.