napsali-o-nas

Equal Pay Day – Ženy sobě na České ženské lobby

equal_pay

 

Business & Professional Women srdečně zve na 9. ročník pracovně zážitkové konference Ženy sobě. Konference se uskuteční 13. – 14. dubna 2018 a místem konání je Clarion Congress Hotel Prague (Freyova 33, 190 00 Praha).

Rozdíl mezi platy mužů a žen je u nás druhý největší v EU – téměř 23 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje chudoba. Znepokojivých čísel je ale mnohem více a najdete je ve studii Aktuální rozdíly v odměňování žen a mužů v ČR. Třeba to, že průměrnou mzdu bere pouze necelá třetina žen. 

Letošní devátý ročník bude především o penězích, investicích do ženského byznysu; o tom, že investice do sebe nejsou zbytečným utrácením; o předsudcích, které kolem peněz panují.

Pozvání na konferenci přijala mimo jiné Ms Barbara C. Richardson, velvyslankyně z Kanady, vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, a Mrs Sari Brody, Global Equality and Leadership Manager, IKEA Group.

Letošní konference bude rozdělena na tyto tematické bloky:

  • Investice do sebe není zbytečné utrácení
  • Ovlivňují nás předsudky o ženách a penězích?
  • Kde jsou peníze?
  • Proč se o penězích nebavíme?

Celý program konference naleznete zde.

 

Vstupenky na konferenci si můžete rezervovat ZDE a více informací o události naleznete na old.equalpayday.cz nebo na Facebooku.

 

Zdroj: www.czlobby.cz