napsali-o-nasvšechny aktuality

Equal Pay Day 2021: Je čas říct to nahlas – Počítejte s námi!

Zdá se vám, že názory žen jsou v českém veřejném prostoru málo slyšet? Myslíte si, že řada věcí by se díky většímu zapojení žen dělala lépe, efektivněji a férověji? Chybí vám diskuze o „ženských“ tématech, která mají vliv na celou společnost? Jste toho názoru, že ženy by měly mít daleko více příležitostí působit ve vrcholných pozicích? A to jak v soukromém, tak i ve veřejném sektoru? My také! A víme, že teď nastává chvíle, kdy bychom se měli zapojit.

Příležitost pro diskuzi nad tématy, která jsou důležitá nejen pro ženy, ale pro celou společnost, vám dá blížící se Equal Pay Day 2021 s podtitulem Počítejte s námi, který se uskuteční online ve dnech 26. 3. až 1. 4. 2021.

Více o akci i jména některých osobností, které na ní vystoupí, prozrazuje článek publikovaný naším mediálním partnerem TV Nova.

Staňte se součástí komunity žen i mužů, kteří společně tvoří EQUAL PAY DAY 2021 s podtitulem POČÍTEJTE S NÁMI! Těšíme se na vás. A nezapomeňte – 7 dní plných podpory, inspirace a sdílení startuje už 26. března.