všechny aktuality

Co všechno změní Mounia?

Firmu Ikea v Česku řídí ani ne rok a už má téměř naplánováno, jak bude švédská nábytkářská jednička v budoucnu v Česku vypadat. Mounia El Hilali přišla do Prahy z Paříže a ráda by firmu, která má své obchodní domy většinou na okrajích měst, přiblížila centrům. Prvním pokusem o lepší dostupnost byl takzvaný Ikea Point, který společnost loni vybudovala v Praze na Václavském náměstí. Jde o dočasný malý obchod, takzvaný pop-up, kde firma otestovala několik nových služeb, které pak zavede i do běžného provozu obchodních domů“ píše čtvrteční článek v Hospodářských Novinách.

O změnách a budoucím směřování hovořila nová ředitelka IKEA ČR také na letošní konferenci Equal Pay Day v panelu s dalšími čtyřmi významnými ženami na téma KAM SMĚŘUJEME.

Sledujte videozáznam anglického panelu Equal Pay Day 2019 – Kam směřujeme

Nejvyšším pracovním naplněním je pro ni smysluplnost v práci a štěstí.
I truly believe, that creating the best conditions for people to do their their job is very beneficial for everybody. Increasing happiness for people, both workers and customers, is a joyful job. It gives a good purpose on why you are doing what you do every day“ tvdí CEO IKEA celým jménem Mounia El Hilali Acherkouk Yakhlef.

V panelu Mounia zmínila, že pokud má mluvit o lidech, musí začít vyprávět příběh. A pokud sdílíte svojí story a nasloucháte, tak právě tento proces tvoří firemní kulturu. 

Věříme, že účast Mounie, 2 mentorek a partnerské zapojení společnosti IKEA naplnila její očekávání. „Sharing experiences, sharing good examples and networking to empower important topic of Equal Pay in society and business.“

Společnost IKEA letos na akci představila koncept pohodlné barevné terasy, plné relaxačního nábytku a pro velký zájem byly připraveny dvě exhibice v podobě stánku v předsálí a vybavení hlavního pódia konference. 

A že se dají 2 dny proměnit na příjemný networkingový koktejl a netradiční tým building? Podívejte se, jde to 🙂

Těšíme se na novinky, které nám IKEA přinese v roce 2020.