všechny aktuality

Čínský rok 2015 – rok nových možností

„Rok Dřevěné Kozy“

Čínský Nový rok nastal 19. února 2015 a bude trvat až do 7. února 2016. Je to rok klidu, pokoje a harmonie. Děti narozené v tomto období budou obdařeny uměleckými schopnostmi, mají střízlivý náhled na svět a na život a obvykle se stávají podnikateli, politiky a herci.

Rok Kozy by se měl nést ve znamení mírumilovnosti a klidu. V tomto roce mohou vzniknout úžasná umělecká díla a objevit se skvělé a významné vědecké objevy, vedoucí k pokroku celého lidstva, a to zejména v chemii a lékařství. Z Kozy vyzařuje vždy spokojenost a pohoda. Bez ohledu na možná nebezpečí je Koza ve svém nitru šťastná a její dobrá nálada ovlivní celý čínský rok, který je v jejím znamení.

Nastávající doba slibuje mnohá překvapení, příchod zajímavých možností a příležitostí k prožití nového. Dřevěná Koza přinese mnoho inovativních nápadů v podnikání, pro ty, kteří se touží posunout kupředu, bude tento rok ideálním pomyslným můstkem k pohybu vpřed a k vítězství. Ti, kteří budou schopni v tomto roce pracovat tvrdě, dostanou velkou možnost se rozvíjet a šplhat nahoru po kariérním žebříčku a změnit svůj život výrazně k lepšímu.

Rok Kozy je skvělým obdobím pro výtvarníky, literární tvůrce a skladatele, mnozí z nich budou mít možnost získat v následujícím roce věhlas a uznání.

V roce Kozy bude pozornost hodně zaměřena i na mezilidské vztahy. Je to rok plný nadějí i nových možností.

Zdroj: http://www.spektrumzdravi.cz/cinsky-horoskop-na-rok-2015-rok-drevene-kozy