Dagmar Císařovská

Communications manager ExxonMobil

Pondělí  09.11.2020  14:15-15:15

Už 15 let stále něco nového buduji a učím se ve společnosti ExxonMobil v oblasti komunikace, vzdělávání, programů pro zaměstnance a CSR. Před 5 lety jsem v rámci Minervy21 založila networkingový program Exchange4U, který se záhy stal největší mezifiremní platformou sdílení v ČR.

„Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že Ti nezůstal žádný čas na to, abys dělala věci, které jsi vždycky dělat chtěla. Dělej je TEĎ!“

Téma: Hledání rovnováhy mezi mužským a ženským principem

Stále více si uvědomuji, jak je zásadní, aby muži i ženy mohli fungovat ve své přirozenosti a zároveň dobře spolupracovat. Pokud jsou zastoupeny oba principy – mužský i ženský, pozoruji, jak se podstatně mění pracovní prostředí, zvyšuje kreativita i inovace. Myslím, že už všem došlo, že svět businessu není jen mužská záležitost, kde dominují výkon, čísla, cíle, rozhodnutí, ale že potřebujeme vnímat také širší souvislosti, témata jako jsou důvěra, vztahy, emoce, komunikace. Chci debatovat o tom, jak tyto dva principy udržovat v rovnováze, jak je respektovat a dávat jim prostor, ale i zdravé hranice. Jak se slyšet, jak si naslouchat, jak spolupracovat.