všechny aktuality

Cristina Muntean: Pojďme začít vyjednávat o tom, jak by měla vypadat naše budoucnost

Díky covidu a práci na dálku se Cristině Muntean, zakladatelce společnosti Media Education CEE, podařilo povedlo přenastavit celý její byznys model, otevřít své podnikání v oblasti rozvoje lídrů a budoucích lídrů světu, získat nové strategické klienty, pracovat s větší lehkostí, a přitom vydělávat více. Jak sama říká, je skutečně pravdou, že každá krize je skrytá příležitost, když ji umíme vyhledávat, odhalit a využít příznivě u dobru nás všech.

Jako odbornice na strategickou kouminkaci se v rámci svého vystoupení 12. ročníku mezinárodní konference Equal Pay Day 2021 se s námi podělila o několik tipů, jak budovat svou osobní značku.

Prozradila mimo jiné:

  • Proč je důležité pečovat o svoji osobní značku?
  • Kdy je potřeba s tím začít?
  • Jak udržovat kvalitní kontakty?
  • Proč je důležité, aby ženy právě teď mluvily nahlas a jak tak činit ve svém každodenním životě?
  • Co znamená posttraumatický růst a jakou roli sehrál v jejím profesním životě?
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty