Cristina Muntean

Jednatelka Media Education CEE

Propojení na LinkedIN

Viděli jste někdy fotku s tou rybičkou, která skáče z malého akvárka do velkého? Tak se já cítím v současné době. Práce na dálku osvobodila můj potenciál obsluhovat klienty z celého světa. V současné době prožívám hlubokou proměnu svého byznys modelu z lokálního na regionální a globální. Je to životní výzva, kterou přijímám vděčně a s otevřeným srdcem.

Co mě v minulém roce inspirovalo:

Covid – pandemie byla pro mě skrytým požehnáním, protože učila lidi pracovat na dálku a díky tomu i já jsem mohla začít pracovat s větší skupinou klientů z pohodlí svého domova. V životě jsem nebyla produktivnější, než od začátku března 2020. Covid byl pro mě vlna, která zvedla mnoho lodí a jsem vděčná, že i moje loď se díky tomu mohla zvedat a dívat se na svět jinýma očima.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Ženy se potřebují naučit STÁT VE SVÉ SÍLE a komunikovat z tohoto bodu vnitřní moudrosti a vědomí. Hlas žen je potřebný víc, než kdy předtím a tím, že nemluvíme více nahlas ochuzujeme sebe, své životy, rodiny, organizace a společnosti.

Zdroje inspirace:

Účastnicím bych doporučila, aby si vybraly samy, kdo je inspiruje a pak tyto lidi sledovaly a rozvinuly s nimi dialog. Vždy je někdo krok před námi a na to, co máme před sebou, nemusíte být samy.

Co bych se o sobě chtěl dočíst:

Že se mi povedlo úspěšně překlopit svůj byznys z lokálního do globálního, a že moje práce dělá velký rozdíl v životě mnoho lidí.