2022všechny aktuality

Jana Hanušová: Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny

V bankovnictví se Jana Hanušová pohybuje více jak 20 let. Během své kariéry v rámci finanční skupiny Société Générale nasbírala zkušenosti nejen z Česka, ale také z Ruska, kde strávila 5 let. Od roku 2015 stojí v čele společnosti Essox, která je jedním z lídrů v oblasti spotřebitelského financování úvěrů. Od roku 2016 je odpovědná za pobočku Essox na Slovensku.

Ve svém vystoupení na letošním 12. ročníku mezinárodní konference Equal Pay Day 2021 se Jana Hanušová věnovala zejména tématu zapojení žen do vrcholového managementu ve společnosti Essox. Na svém vlastním příkladu tak ukázala, že ženy je třeba povzbudit, aby se nebály využít příležitostí, které jim život a kariéra přináší. Nechte se inspirovat ženou, jejíž tým tvoří z více než 60 % ženy.

Prozradila mimo jiné:

  • Jak se společnosti Essox podařilo dosáhnout vysokého podílu žen mezi zaměstnanci, i ve jejím vedení.
  • Jakým způsobem „koučuje“ ženy, aby se nebály uplatnit se ve vrcholovém managementu.
  • Co je interní mobilita a jak ji ve svém týmu využívá.
  • Jak důležité je mít dlouhodobý plán pro budování kariéry.
  • Jak se ženy v rámci společnosti Essox navzájem podporují.
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty