všechny aktuality

Erika Luzsicza a Andrea Ferancová Bartoňová na Equal Pay Day 2021

Erika Luzsicza více jak 15 let se působí v mediálním prostředí. Její společnost AXOCOM se specializuje na distribuci placených TV kanálů a videoobsahu v regionu CEE. Právě mezinárodní prostředí dává přesah její práci a pomáhá k dlouhodobému růstu. Kromě toho všeho je nadšenou propagátorkou osobního rozvoje a výtazně se angažuje v podpoře podnikavých žen.

Andrea Ferancová Bartoňová, zakládající partnerka a předsedkyně představenstva společnosti ESPIRA Investments, se už více jak 25 let pohybuje ve světě investic. Hledá osobnosti, které vymyslely něco zajímavého a nového, jsou nadšeny svým produktem nebo službou a jejichž další růst i podnikání jsou spojené s jejich osobním životním příběhem. Pomáhá jim zprostředkovat potřebné finanční prostředky na rozvoj, cenné kontakty, na míru šité poradenství i know-how dle jejich individuálních potřeb.

Ve vzájemném rozhovoru v rámci 12. ročníku mezinárodní konference Equal Pay Day 2021 mimo jiné prozradily:

  • Co by poradily ženám, které jsou na začátku své profesní kariéry.
  • Jaké kroky byly důležité pro jejich byznys úspěch.
  • Proč je důležité být na začátku kariéry aktivní a nacházet si příležitosti, jak se prosadit.
  • Jaké možnosti ženám do budoucnosti přinesla díky využívání moderních technologií pandemie.
  • Jak se ženy a i podnikatelky staví k investicím a proč a jak by to měly změnit.
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty