Andrea Ferancová Bartoňová

Zakládající partnerka a předsedkyně představenstva ESPIRA Investments s.r.o.

INVESTICE jsou světem, ve kterém se denně v práci pohybuji už více než 25 let – hledám osobnosti, které vymyslely něco zajímavého a nového, jsou nadšeny svým produktem nebo službou a jejichž další růst i podnikání jsou spojené s jejich osobním životním příběhem. Pomůžu jim zprostředkovat potřebné finanční prostředky na rozvoj, cenné kontakty, na míru šité poradenství i know-how dle jejich individuálních potřeb. Jejich rozvoj ale obohacuje i mne. A také myslím i do budoucnosti – chci, aby naše děti nastupovaly po studiích do skvělých českých nebo slovenských společností a nemířily prioritně do těch velkých, zahraničních a nadnárodních.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Skvělé nové nápady, nebojácnost v jejich prosazování, schopnost zůstat ženou a usmívat se. Vedle toho také fakt, že všechny ženy ve vedoucích postaveních by se měly podporovat a, pokud je to možné, schopným ženám pomoci prosadit se prostřednictvím jejich dobré práce a myšlenek.

Zdroje inspirace:

Domnívám se, že inspiraci má každý začít hledat nejdříve sám v sobě. V současném složitém období bych proto doporučila (i když vím, jak těžké to je) najít si za všech okolností čas sama pro sebe. A také dělat to, co vás baví a naplňuje – ať už je to cokoliv.