všechny aktuality

Viktor Kostický: Ženy jsou schopné vyjednat si lepší podmínky, pokud je vyjednávají za ostatní

Viktor Kostický se specializuje na oblast Leadershipu & Obchodu jako trenér a konzultant. V Leadershipe jsou to zejména oblasti byznysu s lidskou tváří, ego a toxicita. V obchodě je jeho zaměření širokospektrální a například na vyjednávání, akvizici, nebo LinkedIn obchod.

Během svého akčního vystoupení na 12. ročníku Equal Pay Day (EPD) se zaměřil právě na vyjednávání a o čem jiném než o penězích. Během workshopu nám předal celou řadu užitečných rad.

Chystáte-li si i Vy říct o více peněz u svého šéfa nebo šéfové, inspirujte se u Viktora, jak na to. Dozvíte se od něj například:

  • Jaký je rozdíl mezi ženami a muži při vyjednávání o mzdách a platech
  • Praktické tipy, jakou strategii při vyjednávání o penězích zvolit
  • Jaké vědecké studie by neměly ujít vaší pozornosti, aby pro vás bylo vyjednávání o penězích o něco snazší
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty