Aktualityvšechny aktuality

Raiffeisenbank a.s. partnerem EPD

By 22. 2. 2023 No Comments

Raiffeisenbank a.s. je společnost, kterou každý zná jako spolehlivou banku, která Vám pomůže se vším ohledně financí. My jsme ale měli možnost je poznat jako společnost přátelskou ke svým zaměstnancům, zajímající se o jejich potřeby a dbající na rovnost a diverzitu. Pojďte nakouknout dál, než k přepážce a bankomatu, a poznejte moderní společnost následující světové trendy.

Je to digitální banka, která stojí na lidském přístupu a otevřenosti. Už šestkrát získali ocenění Nejpřívětivější banka roku a nově i ocenění Nejlepší banka roku 2022. Tato ocenění nejsou jen o úsměvu bankovních poradců, ale i o kvalitě jejich produktů a hodnotě pro klienta. Jak říkají: „Usnadňujeme život svým klientům, aby se mohli věnovat všemu, co jim dělá radost. A to samozřejmě platí i v případě našich zaměstnanců. Chceme být bankou, která podporuje diverzitu, protože věříme, že přináší více nápadů, inovací i otevřenosti. Respektujeme různé životní situace, které ale přináší různorodé potřeby. V praxi to představuje na míru ušitá nabídka rozvoje, benefitů a specifických aktivit pro různé skupiny našich lidí. Tou je například iniciativa Tátové a mámy s námi, workshopy pro ženy v managementu a akce zaměřující se na témata rodičovství, péče o děti, ale i sama o sebe. Úplnou novinkou je IT akademie, což je vlastně interní možnost „rekvalifikace“ pro ženy na mateřské dovolené.“

Díky cennému partnerství s Raiffeisenbank a.s. se na 14. ročníku Equal Pay Day můžete těšit na inspirativní osobnosti z jejich řad. Na konferenci se představí finanční ředitelka a členka představenstva Kamila Makhmudová a hlavní ekonomka Helena Horská. Spolu s Yvonou Tošnerovou, Chief Risk & Operations Officer a členkou představenstva, můžete usednout k mentoringovému stolu nad tématem Nejsem na to sama, aneb jak namíchat elixír životní spokojenosti a úspěchu.

Nepropásněte jedinečnou příležitost se naživo setkat s těmito dámami, které pro Vás mohou být velkou inspirací. Přijďte na Equal Pay Day a zažijte to s námi.

KEY WORDS: 

#partnerství #udržitelnost #Equalpayday2023 #rovnépříležitosti #diverzita #SGDs #podnikání #změna #firemníkultura #rozhodovacípozice #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #hlasžen #býtvidětaslyšet #postavení