Yvona Tošnerová

Chief Risk & Operations Officer, Member of the Board Raiffeisen stavební spořitelna

Téma speed mentoringu:
Nejsem na to sama, aneb jak namíchat elixír životní spokojenosti a úspěchu

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Nejsem na to sama, aneb jak namíchat elixír životní spokojenosti a úspěchu

Elixír se skládá z mnoha ingrediencí. Spolu se podíváme, z jakých ingrediencí se může skládat. Často se soustředíme pouze na to, co musíme udělat my a dáváme příliš velká očekávání samy na sebe, pak se cítíme zklamané, když se něco nepovede. Využíváme dostatečně všech možností, které máme ve firmě nebo společnosti k dispozici, aby nás na naší cestě podpořily? A víme, jaké jsou to možnosti? U mentoringového stolu se pobavíme o tom, jak si namíchat vlastní elixír.

Něco o mně

V našich týmech společně rozvíjíme spolupráci, kreativitu a dobrou náladu i přes výzvy, které sebou nese umístění týmů v různých lokalitách a různých společnostech skupiny. Vytváříme řešení, která jsou snadná, srozumitelná a pohodlná, jak pro naše klienty, tak pro nás samé. Chceme mít dobré vztahy, dobré výsledky a aby nás práce bavila. Podporuji ženy na cestě k úspěchu v několika mentoringových programech. Jsem členkou Steering Commitee mentoringového programu pro ženy Equilibrium při British Chamber of Commerce.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Preferuji osobní setkávání, proto jsem aktivní v mentorigových programech a účastním se jejich akcí off-line i on-line se spuštěnou kamerou. Příjímám výzvy k rozhovorům a vystoupením, i přesto, že je to pro mě, jako introverta, velké vystoupení z komfortní zóny. Mluvím otevřeně a na rovinu.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Přeju si a svou činností podporuji rovnocenné zastoupení žen ve vedení firem i ve veřejném životě.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Provést klienty i naše týmy složitou ekonomickou situací, soustředit se na pozitivní přístup a na to, co každý z nás proto může udělat.

O čem se ve veřejném prostoru nemluví, ale mělo by?

O osobní zopdovědnosti za náš život a zdraví, vše je v našich rukách, přesto tuto zodpovědnost často odevzdáváme. O předsudcích, které stále v 21. století máme.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Příčina je v budoucnosti, aneb až v budoucnu se rozkryje smysl toho, co se mi aktuálně děje, a proto není třeba panikařit, ani si brát věci osobně.