Barbora Pencová

HR ředitelka, Provident

Téma online mentoringu:
Kde začíná a kde končí naše komfortní zóna

Neděle 2.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Online mentoring
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Kde začíná a kde končí naše komfortní zóna

Ptala jsem se sama sebe, proč je téma equal pay stále tak aktuální a proč již vyrovnané odměňování není standardem. Je to pro mne zajímavé téma i z pohledu mé profese v HR a dle mých zkušeností to souvisí s otázkou ochoty žen vystupovat z naší komfortní zóny, s otázkou míry našeho sebevědomí ve srovnání s mužskou populací, ale samozřejmě i jiným hodnotovým žebříčkem.

Něco o mně

Pracovně v tuto chvíli ve firmě žijeme zajímavým projektem celkové reformy prodejní sítě a zároveň naším firemním posláním, díky kterému pomáháme zákazníkům s finanční inkluzí. Soukromě se statečně peru s výzvou rovnováhy osobního a pracovního života, jak stihnout všechny věci, které mne baví a zároveň mít na dohled své 2 teenagery 🙂

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Vybírám si momenty, kdy chci být vidět a slyšet. I ticho/odmlka má svůj význam. Z povahy své HR role je mým cílem být nejvíce viditelná vůči zaměstnancům, dále pak v HR komunitě.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Společnost mi po období Covidu a války na Ukrajině připadá svým způsobem unavená a ráda bych viděla „socializační restart“, aby si lidé k sobě opět více našli cestu.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Zmírnit polarizaci společnosti a obnovit zdravou míru polemiky a výměny názorů a postojů.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Pokud něco chceš, věř si a neboj se o to bojovat.