Aktualityvšechny aktuality

Spolu s theBESTtranslation vstříc porozumění

By 21. 2. 2023 No Comments

Jazyk je nástroj komunikace, který dokáže velké věci. Díky němu můžete šířit pozitivní myšlenky, silné příběhy ale i nové zajímavé informace. A my to všechno chceme šířit dál než na hranice České republiky. Mezinárodní přesah naší konference je pro nás důležitý a na našich hostech nám velice záleží. A proto nebude záležet jestli vy, nebo vystupující, mluvíte anglicky nebo česky. Celá konference bude opět simultánně tlumočena z češtiny do angličtiny a naopak. Všichni hosté tak mohou bez rozdílu vyslechnout projevy všech vystupujících.

A kdo že bude celou konferenci tlumočit? V návaznosti na úspěšnou spolupráci z minulých let se o překlad opět postará Agentura the BEST translation s.r.o., která překládá, opravuje a tlumočí ve 40 jazycích a jejich vzájemných kombinacích.

Ředitelkou a jednatelkou společnosti je Mgr. Lucie Butcher. Vystudovala obor překladatelství-tlumočnictví anglického a španělského jazyka na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Překladům se věnuje od roku 2001 a od roku 2008 je také soudní tlumočnicí angličtiny a španělštiny. Od roku 2004 poskytuje služby pod vlastní značkou theBESTtranslation, ze které postupem času vznikla překladatelská agentura. Je členkou Komory soudních tlumočníků České republiky a organizace Business & Professional Women. Ve společnosti má na starosti jednání s českými klienty, marketing a rozvoj obchodních aktivit. Stará se o rozsáhlé a dlouhodobé projekty v oblasti překladů a tlumočení. Hovoří anglicky a španělsky. Moc děkujeme za spolupráci.

Jak můžete vidět, tlumočení bude v rukou těch nejpovolanějších. Pokud mluvíte česky nebo anglicky můžete si být jistí, že na 14. ročníků konference Equal Pay Day porozumíte každému slovíčku a nic Vám tak neuteče. Tlumočnické stanice budou k vyzvednutí v den konference. Těšíme se na Vás!

KEY WORDS: 

#spolupráce #udržitelnost #Equalpayday2023 #rovnépříležitosti #diverzita #SGDs #podnikání #změna #firemníkultura #rozhodovacípozice #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #hlasžen #býtvidětaslyšet #postavení