2022napsali-o-nasvšechny aktuality

„Ochočte si” flexibilní pracovní úvazky

Flexibilní přístup umožní lépe skloubit pracovní život s péčí o rodinu. Fakt, který je třeba mít na paměti při organizaci práce ve firmě. Pravdou totiž je, že uchazeči o zaměstnání se dnes velmi často o přijetí pracovní nabídky rozhodují právě na základě toho, jak budou moci skloubit svou práci a volný čas.

Jak k nastavování organizace práce ve firmě přistoupit, radí společnost Mars v článku publikovaném naším mediálním partnerem, odborným časopisem Profi HR.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Ženy ze společnosti Mars jsou tradičními účastnicemi akce Equal Pay Day. Nejinak tomu bude letos. Přijďte pohovořit s Dariou Maslovskaia,  People&Organization Director at Central Europe.

Zuzana Lošáková, Corporate Affairs Director for Central Europe, která je jednou z ambasadorek 13. ročníku Equal Pay Day, zná Tajemství jak uspět.

Tématem mentoringu Sophie Gaspard,Supply Chain Director, je „Make sure you follow your dreams, not your fears“.

Ewa Pachocka, Transformation Lead, se ženami u svého kulatého stolu probere téma  “Take the big role dear friend – you are ready for it”. 

Letošní 13. ročník Equal Pay Day můžete navštívit ve dnech 8. a 9. dubna v Clarion Congress Hotel Prague a 10. dubna se zapojit do online mentoringu odkudkoliv. 

Více informací o programu a vstupenkách naleznete ZDE