2022všechny aktuality

Sobota pro všechny generace

Jak využít volnou sobotu? Chcete den strávit společně, ale při tom něco nového zažít? Máme pro vás tip, za který bude vděčná nejedna maminka, dospívající slečna a třeba předškoláci či malé děti. Nabízíme jedinečné propojení sobotních programů v rámci Mentoringového dne 9.4.2022.

Ženy pozor! Na Equal Pay Day můžete vzít ratolesti všeho věku s sebou.

PRO NAŠE NEJMENŠÍ

Díky podpoře společnosti ROSSMANN je pro vás po celou sobotu připraven pestrý program v dětském koutku Rossmánek.

Zkušení lektoři z Baby Office se budou vašim dětem věnovat od 8:30 do 18:00 hodin v sále Quadrant. Děti budou mít možnost vyzkoušet chytré hračky, které rozvíjí jejich poznávací schopnosti. Budou malovat, vyrábět si mapu přání a snů, sportovat a hrát si.

PRO DÍVKY A MLADÉ ŽENY

Kvůli zaběhlým stereotypům plýtváme potenciálem dívek, které by mohly dosáhnout lepších výsledků v oblastech, ve kterých mají nadání, ale které pro ně nejsou zřejmou společenskou cestou. Pokud si dívky mohou vědomě zvolit způsob života, pak se může zlepšit jejich kvalita života – osobního i ekonomického. A tím i kvalita života celé společnosti.

Jak bychom mohli pracovat s dívkami a mladými ženami, abychom jim pomohli cítit se sebevědomě ve svých volbách, aby si vybudovaly svůj vlastní způsob života a byly na něj hrdé?

Zahrajme si hru určenou pro dívky a mladé ženy ve věku 13 – 21 let. Hrou posílíme klíčové kompetence, které jsou důležité pro naši budoucnost. Zjistíme, že každá schopnost, kterou vládneme má svou sílu a můžeme ji použít i v situacích, kde by nám zdánlivě byla na nic.

Na Equal Pay Day máte právě vy jedinečnou příležitost si hru ve finální podobě zahrát jako první v České republice, a to od 11 – 12 hodin.

PRO ZVÍDAVÉ ŽENY

Na Mentoringovém dni si můžete vybrat až 5 témat, která vás zajímají. Mentoring začíná každou lichou hodinu. Za BPWCR doporučujeme vybrat 3 časové bloky po 60 minutách a zbytek času využít pro networking a doprovodný program akce. Nebo můžete o očku zkontrolovat své ratolesti, které vás ve víru dění ani nebudou postrádat :-).