Bára Štanglová

Ředitelka obsahu TV A11 a šéfredaktorka magazínu Profi HR

Téma mentoringu:
Prostor v médiích – příležitost pro váš hlas

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Prostor v médiích – příležitost pro váš hlas

Stále se ve své praxi novinářky setkávám s tím, jak lidé nedokáží, nebo se mnohdy i bojí, vystoupit ze své komfortní zóny a využít prostor, který jim média nabízí. Vidím dnes a denně, jak se na veřejnosti prezentují, někdy až přehnaně, lidé, kteří až tak úplně nemají co říct. A ti, o nichž bychom měli vědět, stojí v pozadí. A to i když mají projekty, životní příběhy, které mohou pomoci dalším lidem. Při své práci se to snažím měnit a na světlo světa vynášet i témata, příběhy a osobnosti, o kterých byste měli vědět. Pojďme si u mentoringového stolu popovídat proč a jak využít mediální prostor, který se vám nabízí.

O mně

Práce ve zcela nové oblasti jako obsahové ředitelky televize A11 pro mne stále představuje velkou výzvu. Přinášet našim divákům zajímavý obsah, který je nejen zaujme, ale i pobaví je něco, co mne v současné době naplňuje. Stejně jako vedení časopisu, který, jak věřím, pomáhá zlepšovat svět HR.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je pro mne něčím, čeho se takřka vždy snažím využít. A nebojím se při tom vstoupit ani do vod do té doby neznámých. To totiž vnímám jako základ.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Ať je stále akcí, která je pověstná svou pozitivní a „nakopávací“ energií. Na jiné podobné akci jsem nic podobného nezažila. Má totiž sílu měnit lidské osudy. A to se počítá.

Jaká příležitost vám změnila život?

Určitě to byla šance podílet se na rozvoji nového televizního projektu mediální skupiny A11. Díky ní jsem se toho nejen mnoho naučila, ale také se o sobě spoustu věcí naučila.

Jakou příležitost jste propásla?

Snažím se moc neohlížet a nelitovat. Takže jestli mám něco vybrat, tak to, že jsem svý vysokoškolská studia zvládla pěkně „v termínu“ a neodhodlala jsem se vyrazit za studiem do zahraničí. No co, zase jsem toho využila při studiu na střední škole 🙂