Eva Koubíková

Ředitelka People & Culture a členka Dozorčí rady, Allianz pojišťovna a.s.

Téma mentoringu:
Úspěchy a pády jako příležitost k růstu

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Úspěchy a pády jako příležitost k růstu

Budu s Vámi sdílet svůj životní příběh. Co mi během dlouhé kariéry na různých pozicích fungovalo a co nefungovalo. Kdy jsem příležitosti vědomě využila a kdy nevyužila. Jak můžeme svoje silné stránky a hodnoty promítat do každodenní práce, výchovy dětí i rozhodování o příležitostech. Jak příležitosti nejen v práci aktivně vyhledávat a vytvářet neboli jak řekl Milton Berle „Pokud příležitost neklepe, postav dveře“.

O mně

Již přes přes 20 let se věnuji HR, transformačním projektům a tvoření otevřené firemní kultury. Velmi mě těší vedení regionálního mentoringového programu v Allianz, který právě probíhá v 10 zemích CEE regionu a nový projekt „Diverzitní a flexibilní pracovní kultura“ ve spolupráci s M.arter a MPSV. Mojí vášní je mentoring, koučink a podpora žen. Mojí velkou radostí a neustálým zdrojem energie a inspirace jsou moje dcery.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je pro mě odvaha využít svůj potenciál/talent ke změně nebo možnost dát někomu jinému šanci svůj potenciál/talent využít co nejlépe.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Konferenci EPD bych popřála, aby i nadále povzbuzovala ženy, nabíjela je energií, propojovala je a dávala jim odvahu využít příležitosti.

Jaká příležitost vám změnila život?

Když jsem po státnicích na VŠ odjela pracovat na 2 roky do Velké Británie.

Jakou příležitost jste propásla?

Asi žádnou, nicméně vědomě jsem se rozhodla některé příležitosti nevyužít.