všechny aktuality

Ještě pár tipů na závěr!

A je to tady! Zítra to vypukne! Máš vše přichystané? Nezbývá nám nic jiného, než ti poradit posledních pár tipů, aby sis následující dny užila na MAXIMUM a rovněž si z nich MAXIMUM odnesla!

Jsi ready?

Jdeme na to…

  • Pokud sis ještě nestihla naplánovat svůj program na celých 7 dní inspirace a motivace, nebo třeba i jen na 1 den, dnes máš poslední příležitost! Vybírej z programu profi konference, nebo inspirativního mentoringu
  • Nemáš ještě vybranou svou mentorku? Využij tuto jedinečnou možnost a setkej se s mentorkou, se kterou se budeš cítit na jedné vlně! Při tom si popovídáš i s dalšími ženami na téma, které tě zajímá.
  • Vybírej si témata, co tě oslovují, vybírej „místnosti“, ve kterých chceš být a koho chceš naslouchat. 
  • Máš konkrétní důvod, proč sem jdeš? Víš, na co se chceš zeptat a co si chceš odnést? „Připrav se!“ …Podívej se na pár tipů od mentorek Margarety Křížové a Zuzany Hanákové v následujícím příspěvku:
  • Od zítra do toho jdeme společně!!! Stačí se připojit, zapnout mikrofon a kameru a mít skvělou náladu!
  • Jeden outfit tip na úplný závěr! Nasaď rtěnku nebo se obleč se do červené! Je to barva EPD!

Proč červená barva a červená kabelka ? Červená barva v účetnictví znamená minus. A proto červená barva symbolicky odkazuje na to, že ženy stále berou téměř o 20% méně, než berou muži.

Tímto je náš miniseriál u konce, jsi dokonale připravená na nadcházející týden plný inspirace, odhodlání, motivace, poznávání…

Těšíme se, že se v průběhu akce potkáme! A nezapomeň. Zítra začínáme!

Tým EDP

Předchozí příspěvek: Program MENTORINGU