napsali-o-nasvšechny aktuality

Equal Pay Day 2021: Ženy, je to na nás. Musíme se podpořit!

Poskytovat podporu je ženám vlastní. Podporujeme své muže, děti i stárnoucí rodiče. Jsme oporou kamarádce, která se trápí, neváháme podpořit charitativní projekty – tu na pomoc lidem v nouzi, tu na provoz útulku pro kočky. To vše je naprosto správně. Nesmíme ale zapomínat na sebe. Položme si tedy otázku: “Umíme podpořit samu sebe, a tím potažmo i další ženy, které jsou na tom stejně jako my?” Pojďme ukázat, že to dokážeme – na akci Equal Pay Day 2021 s podtitulem Počítejte s námi, která se koná online ve dnech 26. 3. až 1. 4. 2021.

Podpořte sebe i nás účastí na letošním 12. ročníku Equal Pay Day. Buďte součástí akce upozorňující na témata, která se na první pohled týkají žen, mají však významný dopad na celou naši společnost. Budeme totiž probírat nejen rozdíly v odměňování, ale také zapojení žen do rozhodovacích procesů, efektivní využívání ženského potenciálu ve firmách, příležitosti stoupat v kariérním žebříčku.

Více informací o akci a osobnostech, které na ní můžete potkat se dozvíte v článku publikovaném naším mediálním partnerem Moje psychologie na portálu Ženy.cz.