všechny aktuality

Gabriela Bechynská: Ve firmě je podstatné, jak se chováme k ženám, které jsou na mateřské nebo mají děti

Gabriela Bechynská pracuje pro společnost Mondelez, která je světovým výrobcem cukrovinek a pečených výrobků. Je členkou managementu společnosti na českém, slovenském a maďarském trhu, jako Corporate & Government Affairs Manager CZ/SK & Hungary má ve firmě na starosti vnější vztahy, externí a interní komunikaci a CSR. Téma rovných platů a rovných příležitostí je tak tím, které při své práci neopomíná.

Na 12. ročníku konference Equal Pay Day ve svém příspěvku s názvem „Ženy mého života“ mluvila o silných ženách, které měla to štěstí potkat, a které pomohly formovat nejen ji, ale i její způsob přemýšlení a jednání, a v důsledku také osobní život i kariéru.

Ale nejen to – velkou část svého vystoupení věnovala férovému přístupu k odměňování žen a mužů. 

Co se během jejího vystoupení dozvíte a čím se můžete inspirovat?

  • Proč je podpora žen na mateřské dovolené, nebo těch, které mají děti, pro firmu důležitá.
  • Jak tyto ženy podporuje společnost Mondelez.
  • Jak společnost Mondelez konkrétně přistupuje k rovnosti odměňování.
  • Jak žena dokáže otevřít uzavřený hraniční přechod, když okolo zuří pandemie.
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty