všechny aktuality

Pozvánka 11.5. na slavnostní setkání s Lenkou Zelingrovou

By 4. 5. 2021 No Comments

Srdečně Vás zveme na slavnostní akci O koučinku a životě. 

„15 let je koučink mým každodenním chlebem. Tedy skoro polovinu mého života. Před 15ti lety slovo Koučink google neznal. Dnes je nabídka tak široká, že pomalu nevíme jak si vybrat. Poslední rok byl pro všechny plný změn, které mají dopad na každého z nás. Připravili jsme proto dvojitou oslavu. Dvojitou dávku dobré nálady, příběhů se šťastným koncem, inspirace a sdílení.“ Říká mentorka EPD Lenka Zelingrová.

Budeme si povídat o tom, jak se koučink stává nedílnou součástí společnosti, jak pomáhá v době pandemie a kam se za posledních 15 let v ČR koučink posunul. Budeme sdílet tipy, co nám v životě pomohlo překonat překážky. Poznejte společně s námi hosty, přátelé, kouče a fanoušky KC a inspirujte se jejich zkušenostmi a příběhy, jak můžete zlepšit kvalitu svého života. Internet je plný návodů na šťastný život v pohodě, tak proč je společnosti více a více zle? Reálné příběhy a sdílení je nejlepší lék. Dobrá zpráva je ta, že nic není černé tak jak to vypadá díky koučům v projektu #Nejstenatosami a mnoha skvělých lidí, které jsme za ty roky potkali.

Toto speciální motivační setkání spolupořádá BPWCR u příležitosti neformální oslavy 15. výročí Koučink Centra a narozenin zakladatelky Lenky Zelingrové 11.5. od 17-20 hodin

Koho jsem si pozvala na krátké rozhovory? Lidi, kterých si vážím. Jsou inspirací pro ostatní a ostatním pomáhají zvyšovat kvalitu života a firem. Mezi nimi jsou Jiří Kunčar, PCC, Karel Vaněk, PCC, Lenka ŠŤastná, Vojta Urban, Pavla Kružela, MCC a další. K tomu všemu nám zazpívá na život nádherná Edita Randová

A co je na tom nejlepší? Vysílat budeme naživo z Prahy, takže pokud budete chtít poslat dárek nebo květiny máte příležitost! 

Kdy: úterý 11.5.od 17 – 20 hodin 
Kde: Magenta Experience Centre, OC Arkády Pankrác, vstup z ulice Hvězdova

My všichni ostatní se připojíme na zoom jedním klikem bit.ly/jduNAoslavu a budeme si blíž.  

Akci moderuje Lenka Zelingrová a Vojta Urban. 

Registrujte se na akci: https://forms.gle/AvZFUyhEnM5FZQwc6
Uložte si do kalendáře: http://bit.ly/ulozitkalendaroslava 
Link na připojení 11.5. od 17hodin: bit.ly/jduNAoslavu

Akce je určena pro všechny, kteří chtějí sdílet tipy a motivaci, chtějí aktivně zvyšovat kvalitu svých vztahů a života nebo si jen chtějí si zlepšit náladu. Žijeme život v době změn. Dobré nálady, lidí s úsměvem je jako šafránu. S námi zažijete obojí a moc se na vás těšíme.