všechny aktuality

Edita Szabóová: Ženy mají úžasnou schopnost najít řešení a příležitosti

Edita Szabóová působí již více než 20 let ve společnosti Mary Kay. V roce 2000 zakládala pobočku na Slovensku, kterou od té doby vede. V dubnu 2019 se stala Generální ředitelkou Mary Kay pro ČR/SR. Pod jejím vedením dosáhla pobočka řady úspěchů, mezi něž patří například Evropský pohár za nejlepší hospodářské výsledky v Evropě.

Společně se svým týmem dává každé ženě možnost využít svůj potenciál a stát se podnikatelkou, která má výši svého výdělku ve vlastních rukách. Inspirujte se od ženy, která v Česku a na Slovensku prosazuje takovou firemní kulturu, v níž se ženy navzájem školí, motivují a podporují.

Na 12. ročníku konference Equal Pay Day promluvila mimo jiné o tom:

  • Jak je možné v době lockdownu přetransformovat podnikání založené na osobním kontaktu do online prostředí, a ještě dosáhnout rekordních výsledků.
  • Co znamená, když se řekne, že společnost Mary Key má ženy ve svém DNA.
  • Jaké místo mají Women Empowering Principles (WEP´s) ve společnosti Mary Kay.
  • Jak vnímá hlas žen ve veřejném prostoru a o jakých tématech by se v něm mělo hovořit.
Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty