všechny aktuality

12 žen v akci: Ozvěny EPD už 25. května

By 17. 5. 2021 No Comments

Jaká byla Vaše cesta k úspěchu a co jste se naučila? Inspirativní rozhovor se Silvií Majeskou, novou programovou ředitelkou TV Nova & Michaelou Indrákovou, moderátorka pořadu Střepiny, přinášíme už 25. května od 10 hodin online. Chybělo Vám vystoupení na EPD? Pojďte se připojit za týden pod taktovkou TV Nova.

Online setkání s názvem Ozvěny Equal Pay Day navazuje na úspěšnou mezinárodní konferenci Equal Pay Day a chybějící vystoupení Silvie & Michaely a Petry, žen z TV Nova. Přinášíme proto extrakt ženských zkušeností, doplněný odpoledním speed mentoringem v jednom dni a pracovat budeme s 9 mentorkami. Protože pracovat na sobě můžeme celý rok,“ vysvětluje Helena Dreiseitlová, projektová manažerka EPD.

10 – 11 hodin & 14 – 16 hodin

Pokud máte letošní platnou vstupenku na konferenční část Equal Pay Day, můžete se připojit zdarma. Link na připojení jsme poslaly do emailu. Zkontrolujte prosím i spamovou schránku, či hromadnou poštu.

Další hosté zaplatí symbolickou cenu 190,-Kč za dopolední program, 190,-Kč za 90 minutový mentoring odpoledne, nebo 290,-Kč za oba programy dohromady.

A na jakých TÉMATECH budeme pracovat na SPEED MENTORINGU???

Máte dotazy? Pište nám na Alena.Rezaninova@bpwcr.cz. Těšíme se na vás!