Aktualityvšechny aktuality

TV Nova již 12. rokem hlavním mediálním partnerem konference Equal Pay Day

Skupina Nova patří k tradičním partnerům konference, což jde ruku v ruce s hodnotami společnosti, pro níž jsou rozmanitost a inkluzivita klíčovými pilíři firemní kultury. 

„Jsme rádi, že můžeme být mediálním partnerem konference Equal Pay Day, kterou dlouhodobě podporujeme. Rovné příležitosti a spravedlivé odměňování jsou pro nás zásadní, a věříme, že společným úsilím můžeme přispět k rozvoji společnosti postavené na férovosti a spravedlnosti, a zároveň k lepší budoucnosti, kde má každý šanci na úspěch,“ shrnuje motivaci televize ředitel sekce řízení lidských zdrojů TV Nova Matej Šemšej, který na minulém ročníku konference též vystupoval. 

Jako zaměstnavatel se Skupina Nova zavazuje k vytváření pracovního prostředí, kde je každý zaměstnanec ceněn, respektován a má možnost plně rozvíjet své profesní i osobní schopnosti. Pro podporu těchto hodnot zaveda řadu iniciativ a programů. Ty zahrnují školení, konference a vzdělávací programy pro zaměstnance. Kromě Equal Pay Day je Skupina Nova součástí mentoringového vzdělávacího programu Business & Professional Women CR, kam pravidelně vysílá své talentované ženy, aby rozvíjely svou kariéru.

Na letošním ročníku za partnera vystoupí Silvia Majeská, programová ředitelka Skupin TV Nova a Markíza. Zodpovídá za vedení programového oddělení, tvorbu programové strategie pro všechny stanice a také obsahové strategie pro digitální platformy. V kompetenci má také tuzemské a zahraniční akvizice, dabing a vývoj nových formátů a těšit se na její vystoupení můžete 11. dubna 2024.

Druhý den s podtitulem Empower day, který je věnován mentoringu a osobnímu rozvoji, se můžete potkat se čtyřmi mentorkami ze Skupiny Nova: Lucií Burda, Group L&D Manager, CME, kreativní producentkou TV Nova a Voyo Klárou Follovou, Hanu Jelínkovou, reportérkou zahraniční redakce a reportérkoou a moderátorkou Lindu Nguyenovou. 

Ženy v nejvyšších pozicích ve vedení Skupiny Nova figurují již léta a tak se můžeme těšit na sdílení zkušeností a praktických tipů, jak mohou ženy využít své příležitosti.