Aktualityvšechny aktuality

02/2024 5+1 důvod proč zažít Equal Pay Day

Dovolte nám představit blíže program druhého dne 12. dubna, který letos nově ponese název Empower Day

Sepsaly jsme 5+1 důvod, proč přijít.

1. Největší Mentoringová zóna v ČR

Tradiční každoroční setkání tisícovek žen u kulatých stolů, sdílení a networking. Mentoring opět roste. Letošní patnáctý ročník nabídne na 80 inspirativních mentorek a o 10 zajímavých témat víc než loni. Pět bloků celodenního speed mentoringu, díky podpoře Central European Initiative (CEI), doplní anglicky mluvící osobnosti a představí tak Prahu jako atraktivní destinaci pro návštěvy z celé Evropy. Pro akční týmy nabízíme výhodné balíčky vstupenek pro uspořádání teambuildingu. Novinkou je také možnost poobědvat přímo s mentorkami.

2. FINdependence zone by Raiffeisenbank

Patronace nad vzděláváním v oblasti investování se letos ujala společnost Raiffeisenbank. Panelovou diskuzí na téma: Co nás čeká v roce 2024 na poli investování? povede zkušená moderátorka Marika Čupa a jejími hosty budou Lucie Osvaldová, Andrea Ferancová Bartoňová a Tereza Zavadilová. S Janou Brodani budeme hovořit o dlouhodobém investičním produktu (DIP) a nebudou chybět ani informace o investování pro podnikatelky od Margarety Křížové.

3. Poznejte rozdíl mezi mentoringem a koučinkem

Koučink zónu připravuje Koučink Centrum Lenky Zelingrové již 12 let. I letos budete moci přisednout k osmi koučům a koučkám a ujasnit si cokoliv aktuálně potřebujete.
Registrovat se budete moci jak v aplikaci Eventee, tak přímo na místě.

4. Nabijte se ve Wellbeing zóně Levandulového údolí

Přijďte si odpočinout a zrelaxovat pomocí přímé aromaterapie s BIO levandulovými oleji a čajovým rituálem nebo využijte příležitost odborného poradenství v oblasti celostního zdraví.
Harmonogram volných termínů najdete v aplikaci Eventee od 6. března.

5. Teens zónu pro vás a vaše dospívající připravujeme ve spolupráci s Allianz

V dnešní době plné výzev a změn je důležité hledat společnou řeč s dospívajícími. Všichni se můžeme potkat v unikátní Teens zóně – místa, které vytváříme s myšlenkou na posílení vazeb mezi rodiči a teenagery a podporu jejich vzájemného porozumění a bezpečí.

Jaký program jsme připravily?

6. Prozkoumejte naši EXPO zónu

Součástí “potkání se” může být právě místo u výstavního stánku, které vytvoří letos celou EXPO zónu.
Budete moci ochutnat výrobky Alpro i lahodnou kávu s rostlinnými nápoji, zanecháte odvážný vzkaz u stánku Maltesers, ochutnáte bublinky PIKI prosecco, ochucené nápoje od Asahi či teplý čaj Ahmad Tea.

Vyzkoušíte si koncept EatSmart, nebo zabloudíte k Nápojové ambulanci pro lahodnou kávu. Mnoho dalších včetně marketu podnikatelských nápadů absolventek Academy for Women Entrepreneurs. Chcete také prezentovat na akci?

NOVINKY 

👉 Máte již zakoupenou vstupenku a rádi plánujete dopředu? Abyste svůj čas na EPD využili na maximum, celý program si snadno sestavíte v aplikaci Eventee, která se stane vaší pravou rukou pro celou konferenci. Je to také jediný způsob, jak se můžete od 6. března registrovat k mentorkám a rezervovat si místa v programu dalších zón.
👉 Celým dnem 12. dubna nás provede moderátorka Eva Čerešňáková, která má vlastní pořad Eva Talks na portálu Newstream.cz. Poslechněte si její rozhovor s prezidentkou Lenkou Šťastnou o nerovných podmínkách mužů a žen v odměňování.
👉 EPD ve Štrasburku: V rámci výstavy „Good Company Circle“ byl mezi 10 nominovanými projekty navržen mediálním partnerem Newstream.cz. V září budete moci výstavu navštívit v Praze a dozvědět se výsledky hlasování. 
👉 Je firemní dobrovolnictví u vás ve firmě běžné? Pojďte se letos “darovat” na jeden nebo dva dny pro Equal Pay Day. Nahlédněte pod pokličku této unikátní akce a přidejte se jako dobrovolníci a dobrovolnice. Užijete si i vybrané části programu a mentoringu.Napište Julii a získejte certifikát pro svou organizaci. 
👉  Férové odměňování a podporující pracovní podmínky jsou příležitostí pro celou společnost. To, že větší zapojení žen má pozitivní dopady do firem, už ze studií víme. Projekt Muži do publika jsme zahájily loni a úspěšně v něm pokračujeme. Lednové setkání Equality means business na Velvyslanectví Rumunska vedlo ke konkrétním krokům, jak zvýšit angažovanost mužů v rozhodovacích pozicích. Pánové, přijďte na Equal Pay Day.  Budete možná překvapeni, jak konstruktivní a věcné jsou tam diskuze, kolik námětů pro svoji další práci tam získáte. Přikládáme pozvánky dvou mužů, kteří věří, že plné využití potenciálu žen je pro jejich společnosti důležité.