Lucia Burda

Group L&D Manager, CME

Téma mentoringu:
Na křídlech svých talentů aneb odvaha mění hru!

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Na křídlech svých talentů aneb odvaha mění hru!

Talenty, strach a příležitost – to byla první tři slova, která mě v souvislosti s tématem konference EPD napadla. Jak moc známe své talenty? Jak moc víme, co nám jde a v čem jsme dobří? Pokud odhalíme své talenty, můžeme zažívat skutečnou radost z toho co děláme a cítit se plni energie i přesto, že za sebou máme náročný den. Jakou roli pak hraje strach v tom využít příležitosti, která se nám naskytne?
Ráda bych u mentoringového stolu otevřela téma talentů, aby si každý mohl zapřemýšlet, co je právě ten jeho talent. Ráda bych sdílela zkušenosti, které nám pomáhají v překonání strachu a využití příležitosti, které nám život nabízí. Pokud si účastnice na závěr odnesou akční krok, který jim přinese úsměv na rtech, bude to jen třešnička na pomyslném mentoringovém dortu.
Přijďte objevit jaký vliv může mít talent, když je spojen s odvahou, zjistěte, jak mohou tyto dvě síly změnit „pravidla hry“ ve vašem profesním a možná i osobním životě. Příležitost je tady – stačí ji jen chytit. Jste připraveni rozvinout křídla svých talentů?

O mně

Po 12 letech v HR týmu TV Nova jsem se posunula do týmu mateřské skupiny CME, kde zaštiťuji strategii vzdělávání a rozvoje jako Learning & Development Manager. Mediální skupina CME provozuje televizní stanice na šesti trzích a současně s tradičním lineárním vysíláním pracuje na rozvoji vlastní digitální služby Voyo. Ta je naší odpovědí na rozmach digitalizace a změny toho, kde a jak se lidé chtějí dívat na svůj oblíbený obsah. Věřím, že klíčem k zvládnutí transformace je chuť se neustále vzdělávat a rozvíjet, proto jsem nadšená, že CME má poprvé během své existence svou L&D pozici. Čekají nás úžasné projekty a přijde mi skvělé, že můžu být jejich součástí.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je pro mě výstup z komfortní zóny okořeněný mírným strachem, nejistotou a obavou. Celé je to zabalené v adrenalinovém kabátku a v případě úspěchu to přináší velmi příjemný pocit. V případě neúspěchu zas nové zkušenosti, které nás formují.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Aby plně využilo tuto krásnou příležitost se zase někam posunout. Aby tento ročník ženy inspiroval, posouval v myšlenkách a umožnil jim získat spoustu skvělých příležitostí. Aby, až dojde k plnosti, měl pořád ještě kus života před sebou 🙂

Jaká příležitost vám změnila život?

Možnost absolvovat koučovací výcvik mi dala úplně jiný pohled na fungování lidí, komunikaci a jednání. Pak manažerská pozice v době, kdy jsem byla na RD s 2 dětmi. To byl obrovský výstup z komfortní zóny, který ze začátku byl velmi náročný a dnes jsem za něj víc než ráda.

Jakou příležitost jste propásla?

Nevybavím si nic zásadního, protože jestli jsem to propásla, tak to tak mělo být:-)