Aktualityvšechny aktuality

Provident mění spolu s námi svět k lepšímu

By 20. 3. 2023 No Comments

Svět financí a téma diverzity/inkluze. Zní Vám to jako oxymorón? Nám ne. Náš hlavní partner, společnost Provident Financial, je živoucím důkazem, že to jde skloubit. Svým přístupem k rovnému odměňování se snaží měnit svět k lepšímu. A co o sobě sami říkají?

Provident Financial je společností s britskými kořeny. Jsme součástí mezinárodní finanční skupiny IPF kótované na londýnské burze. V našem podnikání klademe důraz na transparentnost, odpovědnost a respekt. Vytváříme otevřenou firemní kulturu, v níž jsou diverzita a inkluze samozřejmostí. Při obsluze zákazníků je naším cílem špičkový servis a individuální přístup.

Zároveň dodávají, že „rovné odměňování žen a mužů je pro nás naprostým standardem, stejně jako vyrovnané zastoupení žen a mužů jak mezi zaměstnanci a obchodníky, tak v nejvyšším vedení společnosti. Naši obchodní síť z více než 75 % tvoří obchodní zástupkyně všech věkových skupin. Soustředíme se na osobní rozvoj zaměstnanců, časovou flexibilitu i sladění práce a osobního života. Zaměstnancům i obchodním zástupcům nabízíme v rámci komplexního programu CARE aktivity pro podporu zdravého životního stylu a duševního zdraví. Velmi oblíbené jsou u zaměstnanců naše dobrovolnické a charitativní aktivity zaměřené na podporu komunit, v nichž jako firma působíme. Vlajkovou lodí našich společensky odpovědných aktivit je projekt Neviditelní.

Role mentorky za společnost Provident Financial se zhostí L&D manažerka, Šárka Pešová, která se představí s tématem Mediace jako pomoc & vlastní mediační dovednosti jako praktický průvodce konfliktem. V rámci online mentoringu pak budete mít možnost vyslechnout HR ředitelku Barboru Pencovou.

KEY WORDS: 

#partnerství #partner #ProvidentFinancial #firemnípolitika #D&I #rovnépříležitosti #diverzita #SGDs #podnikání #ESG #udržitelnost #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #Equalpayday2023 #hlasžen #býtvidětaslyšet