Aktualitynapsali-o-nasvšechny aktuality

Philip Morris v anketě Profi HR

By 15. 3. 2023 No Comments

Kvalitní firemní kultura pomáhá zaměstnavatelům udržet si stávající zaměstnance a budovat jejich loajalitu. Pro mnohé pak může být i konkurenční výhodou, díky níž může oslovit nové potenciální členy týmu. Zástupci firem odpovídali pro časopis Profi HR na otázku Jak přistupujete k nastavení firemní kultury? Máte něco jako firemní desatero?

Na otázku odpovídá Michaela Prajerová, P&C Manager, I&D Lead CZ,SK,HU at Philip Morris, který je hlavním partnerem konference EPD.

Neustále pracujeme na vytváření atraktivního prostředí, ve kterém mají všichni dobré podmínky pro svou práci. Angažovanost zaměstnanců je pro nás a práci s firemní kulturou naprosto klíčová. Máme kvalitní nástroje měření a manažeři jsou hodnoceni nejen podle svého individuálního výkonu, ale také podle míry angažovanosti a spokojenosti svého týmu. Děláme maximum pro to, abychom vytvářeli takové prostředí, ve kterém si zaměstnanci mohou nastavit maximum věcí tak, aby to co nejlépe vyhovovalo jejich potřebám a byli tak v prostředí, které jim umožní vydat ze sebe to nejlepší. Nemáme konkrétní desatero napsané na zdech kanceláře, ale prakticky se snažíme umožnit každému být sám sebou a zároveň budovat pocit sounáležitosti a jednoty v tom kam směřujeme.