Partneři Equal Pay Day 2021

Náš hotel patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snažíme nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomujeme, že spokojenost hostů závisí i na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali jsme pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.
Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Podporujeme projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispíváme formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci. Na střeše hotelu chováme včely a pěstujeme vlastní bylinky.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu

Wunderman je mezinárodní marketingová agentura, jejíž centrála sídlí v New Yorku, dnes tak ve 200 pobočkách na 70 trzích pracuje 9200 profesionálů. Pražská pobočka je na trhu přes 20 let a dnes je největší marketingovou agenturou v Česku. DNA agentury je spojení dat, kreativy a technologií, díky tomuto různorodému mixu tak vytváří pro své klienty marketing, který přináší výsledky. Wunderman nabízí svým zaměstnancům mnoho interních programů, které podporují jejich komplexní rozvoj. Velice oblíbený je mezinárodní program Pass it on, který podporuje ženský leadership a poskytuje prostor pro vzájemnou spolupráci a sdílení zkušeností nejen mezi ženami v byznysu.

Skupina Nova kraluje českému televiznímu trhu a pravidelně obsazuje první příčky televizní sledovanosti. Její pořady a hvězdy se během šestadvaceti let existence staly nepostradatelnou součástí českých domácností. Prioritou skupiny Nova není jen pravidelné obhajování titulu televizního lídra, ale také získávání a udržení kvalitních zaměstnanců. Jejich výkon oceňuje řadou benefitů a nadstandardní péčí. Klíčovou roli hraje také specifická firemní kultura a přátelské pracovní prostředí. Z dlouhodobého hlediska patří skupina Nova mezi nejatraktivnějších zaměstnavatele v České republice.

Projekt 22 % K ROVNOSTI je systémový projekt Ministerstva práce a sociálních věcí pro snižování rozdílů v odměňování žen a mužů v ČR. Zapojuje do řešení všechny aktéry na úrovni veřejné správy, institucí i byznysu. Výstupem jsou konkrétní nástroje jako kalkulačka reálných výdělků žen a mužů na trhu práce, Logib – sebetestovací nástroj pro zaměstnavatele přejatý ze Švýcarska pro zjištění rozdílu v odměňování uvnitř organizace, metodické materiály pro Úřad práce a Státní úřad inspekce práce pro předcházení vzniku nerovností a kontroly rovného odměňování u zaměstnavatelů. Vše je podloženo výzkumy a analýzami, dobrými praxemi ze zahraničí a osvětovou kampaní pro širokou veřejnost. Více na www.rovnaodmena.cz

SmartEmailing je aplikace pro kompletní správu e-mail marketingu a marketingové automatizace. Na české trhu zaujímá pevnou pozici již 10 let. Denně doručí v průměru 3,5 milionu e-mailů. Jednou z hlavních předností SmartEmailingu je doručitelnost a dobré vztahy s českými e-mailovými providery. Kromě e-mailingu umožňuje vytvářet a řídit další marketingové procesy na základě dat a chování zákazníků. Neustále rozšiřuje marketingové kanály pro komunikaci: e-maily, SMS, FB audience, messengery, push notifikace, atd.
SmartEmailing stojí na principech svobodné firmy. Tým je tvořen nadšenými slušnými lidmi, kteří společně určují jeho další vývoj i způsob, jakým může firma české společnosti přispívat – v rámci finanční podpory zajímavých projektů i věnováním vlastního času. Hrdě stojí za označením: „Podnikáme srdcem.“

Chcete také jméno své společnosti spojit s Equal Pay Day? 

Nabídka PARTNERSTVÍ & spolupráce v roce 2021

Máte zájem prezentovat svůj produkt nebo službu tisícovce žen na akci?
Mohlo by to vyřešit kontaktní místo přímo na Equal pay day. Ptejte se na sekretariat@equalpayday.cz, nebo telefonujte 602 383 880.

PODPORUJEME