Partneři Equal Pay Day 2021

Skupina Nova kraluje českému televiznímu trhu a pravidelně obsazuje první příčky televizní sledovanosti. Její pořady a hvězdy se během šestadvaceti let existence staly nepostradatelnou součástí českých domácností. Prioritou skupiny Nova není jen pravidelné obhajování titulu televizního lídra, ale také získávání a udržení kvalitních zaměstnanců. Jejich výkon oceňuje řadou benefitů a nadstandardní péčí. Klíčovou roli hraje také specifická firemní kultura a přátelské pracovní prostředí. Z dlouhodobého hlediska patří skupina Nova mezi nejatraktivnějších zaměstnavatele v České republice.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu

Wunderman je mezinárodní marketingová agentura, jejíž centrála sídlí v New Yorku, dnes tak ve 200 pobočkách na 70 trzích pracuje 9200 profesionálů. Pražská pobočka je na trhu přes 20 let a dnes je největší marketingovou agenturou v Česku. DNA agentury je spojení dat, kreativy a technologií, díky tomuto různorodému mixu tak vytváří pro své klienty marketing, který přináší výsledky. Wunderman nabízí svým zaměstnancům mnoho interních programů, které podporují jejich komplexní rozvoj. Velice oblíbený je mezinárodní program Pass it on, který podporuje ženský leadership a poskytuje prostor pro vzájemnou spolupráci a sdílení zkušeností nejen mezi ženami v byznysu.

SmartEmailing je aplikace pro kompletní správu e-mail marketingu a marketingové automatizace. Na českém trhu zaujímá pevnou pozici již 11 let. Denně doručí v průměru 10 milionů e-mailů. Mezi klienty patří například CNC, Vivantis, Wunderman, Národní divadlo nebo Heureka. Jednou z hlavních předností SmartEmailingu je doručitelnost a dobré vztahy s českými e-mailovými providery. Kromě e-mailingu umožňuje vytvářet a řídit další marketingové procesy na základě dat a chování zákazníků. Neustále rozšiřuje marketingové kanály pro komunikaci: e-maily, SMS, FB audience, messengery, push notifikace a další. SmartEmailing stojí na principech svobodné firmy. Tým je tvořen nadšenými slušnými lidmi, kteří společně určují jeho další vývoj i způsob, jakým může firma české společnosti přispívat – v rámci finanční podpory zajímavých projektů i věnováním vlastního času. Hrdě stojí za označením: „Podnikáme srdcem“ a letos se chystá vysadit 10.000 stromů – jeden za každého svého zákazníka.

Neprodáváme jen kosmetiku, ale měníme životy žen.“ Tak by se dala shrnout filosofie Mary Kay, která patří mezi jednu z největších společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Již od svého založení v roce 1963 se ale nesnaží jen o to, nabídnout ženám kvalitní kosmetiku, nabízí jim zároveň podnikatelskou příležitost. Mary Kay se snaží ženám pomoci plnit si své sny – ať je to sen o pleti zářící zdravým a krásou, o sebejistotě nebo o tom být finančně nezávislá a zažívat každodenní úspěch. Více na www.marykay.cz

Společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. jsou součástí skupiny společností Mondelēz International, která je jedním z největších výrobců cukrovinek a pečených produktů na světě. Ve více než 150 zemích světa zaměstnává 80 tisíc lidí. Mezi její nejznámější globální značky patří čokolády Milka, Cadbury a Toblerone, sušenky Oreo a LU a bonbóny a žvýkačky Halls a Trident. Do portfolia produktů na českém a slovenském trhu patří také značky Opavia Zlaté, BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky, Tatranky či TUC. V České republice a na Slovensku společnost působí od roku 1992. Ve čtyřech továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává téměř 2,5 tisíce lidí a obchodní zastoupení firmy zde prodává okolo 500 produktů pod 16 značkami.

Chcete také jméno své společnosti spojit s Equal Pay Day? 

Nabídka PARTNERSTVÍ & spolupráce v roce 2021

Máte zájem prezentovat svůj produkt nebo službu cílové skupině žen?
Na možnosti reklamy se ptejte emailem sekretariat@equalpayday.cz, nebo telefonujte 602 383 880.

SPOLUPRACUJEME