Aktualityvšechny aktuality

Oblíbený soutěžící MasterChef Česko podruhé spolumoderátorem. Jak se těší?

Konference Equal Pay Day je inspirativní diskuzní setkání, kde se potkávají různí lidé, s rozličnými osobními i profesními příběhy. Řečníci přednášejí svá témata, kterými se posluchači mohou inspirovat na své vlastní cestě. Nic se ale neděje samo od sebe a i zde musí být hybatel děje, průvodce, díky kterému bude dialog mezi posluchači a vystupujícími ladně plynout kongresovým sálem jako muž a žena při vídeňském valčíku.

Role průvodce se letos ujme stejně jako loni moderátorské duo. Jsme nesmírně vděční, že pozvání moderovat 14. ročník konference Equal Pay Day přijala Drahomíra Mandíková a Vojta Urban. Pokud se Vám ta jména zdají povědomá, máte pravdu. Stejné role se tato dvojice ujala i v minulém ročníku, kde jsme se přesvědčili, že tito dva jsou zkrátka sázkou na jistotu. Energický tandem, který nenechá nikoho chladným a provede Vás všemi emocemi, které ve Vás tato intenzivní a inspirativní akce vyvolá.


Pojďme si tyto dva sympaťáky představit trochu blíž. Co jsou vlastně zač?

Drahomíra je manažerka, mentorka a vášnivá cestovatelka. Jako členka představenstva Asahi Europe & International, v rámci svojí pracovní pozice řídí týmy zodpovědné za externí a interní komunikaci, institucionální vztahy a udržitelnost v 60 zemích napříč Evropou a dalšími kontinenty. Vystudovala ekonomii a prvních 10 roků svojí pracovní kariéry pracovala v bankovnictví jako ekonomka. V pivovarnictví je 21 roků – před nástupem do mateřské společnosti Asahi, pracovala pro Prazdroj v Čechách, na Slovensku a v Indii. Dlouhodobě se věnuje oblasti společenské odpovědnosti a trvale udržitelného rozvoje. Vede pracovní skupinu Udržitelnosti v rámci Evropského sdružení pro pivovarníky, aktivně se zapojuje do posunu evropského podnikatelského prostředí k větší udržitelnosti, so zaměřením na klimatické změny, rozvoj diverzity a inkluze v byznyse a podpory ženského leadershipu.

Drahomíru už jsme na Equal Pay Day mohli také zažít jako mentorku, členku panelové diskuze jako ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje (2017), členku panelové diskuze o Equal Happy End (2020) i samostatnou vystupující. Její strhující řeč v úvodu výročního 10. ročníku fantasticky uvedl nabitý program konference.

Vojta je kouč a mentor životního stylu, zakladatel projektu Urbanlife.cz, Muž roku 2019 a účastník soutěže MasterChef Česko . Sám o sobě prozrazuje: „Pocházím z valašského Vsetína, kde jsem hrál hokej, protože se tam kromě pití slivovice nic moc jiného dělat nedalo. Po gymplu jsem se ale rozhodl živit hlavou a vydal jsem se do Prahy studovat matfyz. Pak ale přišel zvrat a moje vášeň pro sport a práci s lidmi zvítězila. Začal jsem jako osobní trenér a postupně jsem sestavil tým odborníků z oblastí výživy, pohybu, spánku i psychologie a s tímto komplexním přístupem pomáháme osobním klientům i pracovníkům ve firmách být zdravější a spokojenější. Kromě koučování jsou mými vášněmi sport, otužování, čtení a také vaření, ve kterém jsem loni poměřil síly v soutěži MasterChef Česko. Po účasti ve finále jsme se s přítelkyní Betty pustili také do kurzů vaření a degustací, kde se snažíme naše znalostí a nadšení předávat ostatním a vytvořit jim unikátní gastronomický zážitek.

Přijďte i vy načerpat energii a inspiraci a nechat se provést touto charismatickou dvojicí 14. ročníkem konference Equal Pay Day. Těším se na Vás!

KEY WORDS: 

#moderátor #moderátorskéduo #masterchef #rovnépříležitosti #diverzita #SGDs #podnikání #ESG #udržitelnost #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #Equalpayday2023 #hlasžen #býtvidětaslyšet