Aktualitymentoringvšechny aktuality

Neděle je ve znamení online mentoringu

Jde provozovat mentoring ONLINE? ANO, máme to vyzkoušené! Poradíme vám pár tipů a fíglů, abyste se necítily ztracené a ostatní už půjde samo. Online mentoring je zábava v pohodlí domova!

Jak to bude probíhat? Den je rozdělen do dvou vzdělávacích bloků, mezi nimi bude pauza na oběd. Můžete si vybrat témata, která vás zajímají, vždy jedno v dopoledním a jedno v odpoledním bloku.

Datum a čas / Date and time:  Neděle / Sunday 2.4.2023,  9:45 – 11:30

Yaa Peprah Amekudzi – How am I writing my story? This is to enable us discuss our own voices, how to grow them and how to ensure we are heard
Alena Huberová – Be seen, be heard: How to do it but not overdo it…

Datum a čas / Date and time:  Neděle / Sunday 2.4.2023,  13:15 – 15:00

Ivana Šedivá – Influencing others and driving change during the perfect storm
Cristina Violeta Muntean – How to become strategically visible when working online and from home

Zde pár tipů…

  • Na výběr máte 4 mentorky, viz výše. Využijte tuto jedinečnou možnost a setkejte se s ženou, se kterou se budete cítit na jedné vlně! Při tom si popovídáte i s dalšími ženami na téma, které vás zajímá.
  • Určitě máte důvod, proč se hlásíte na konkrétní téma. Víte, na co se chcete zeptat a co si chcete odnést? Připravte se!
  • A v neděli se stačí připojit, zapnout mikrofon a kameru a mít skvělou náladu! Díky kameře budeme lépe sdílet naše emoce, mikrofon máme zapnutý, jen když mluvíme, abychom se vzájemně nerušily.
  • Začínáme přesně! Klidně se hlaste dříve a až pak si jděte uvařit kávu 
  • Tleskáme jako neslyšící, znáte to?
  • mějme Kuráž…. odvahu se zeptat do chatu, nebo naživo
  • Jeden outfit tip na úplný závěr! Nasaďte rtěnku nebo se oblečte se do červené! Je to barva EPD!

Tímto jste dokonale připravené na online mentoring. Bude to den plný inspirace, odhodlání, motivace a poznávání. V neděli 2. dubna se těšíme na OSOBNÍ setkání ve VIRTUÁLNÍM světě!