všechny aktuality

Nela Ďopanová: Naše tělo ovlivňuje naše rozhodování

Nela Ďopanová, zakladatelka společnosti Fpohybu, měla jiné, a přitom skoro stejné dětství jako její vrstevníci. Narodila se s rozštěpem páteře, podle lékařů s touto diagnózou vůbec neměla chodit. “Rozchodila to”, za čímž stojí každodenní návyky, práce s myslí a získaný přístup k pohybu.

Na 12. ročníku mezinárodní konference Equal Pay Day 2021 se se svými kolegy postarala o aktivní vyplnění přestávek v programu. Mimo to se však podělila o svůj životní příběh a o to, co ji přimělo k založení firmy.

Díky ní jsme se také dozvěděli, proč je potřeba, abychom si byli vědomi vlastního těla, jak vědomě posilovat intuici, která hraje důležitou roli pro naše rozhodování.

Podívejte se na video a naučte se techniky, které vám pomohou zpracovat vaše emoce – nepříjemné zprávy, obavu i vztek.

Koupit si záznam za 96 Kč

Zakoupením záznamu podpoříte aktivity BPWCR, jejichž cílem je podporovat ekonomickou nezávislost žen a postavení a vliv žen ve společnosti.

V České republice organizuje Equal Pay Day veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která sdružuje aktivní ženy, které chtějí dělat mnohem víc než jen byznys. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí již 90 let ve více než 100 zemích světa. Zakládající členkou organizace byla česká senátorka Františka Plamínková. V ČR tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Děkujeme Vám, že podporujete kampaň za #rovnéplaty