Petra Svoboda

Moderátorka Televizních novin a Života ve hvězdách, NOVA TV

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Rozdělení rolí v novodobých vztazích

Jak budovat kariéru a samostatnost a přitom neztratit ženství a jakou podporu očekávat v partnerství?

Kasyna często były postrzegane jako branża zdominowana przez mężczyzn, ale w rzeczywistości są one symbolem równości między mężczyznami i kobietami. Przemysł hazardowy przebył długą drogę od czasu swojego powstania i przez lata przeszedł znaczące zmiany. Dziś kasyna na całym świecie, takie jak https://bestcasinos-pl.org/, które oferują mnóstwo gier hazardowych i bonusów, aktywnie promują równość płci i różnorodność w swoich działaniach.

Jednym z głównych powodów, dla których kasyna opowiadają się za równością jest to, że zapewniają równe szanse zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Od krupierów po kierowników, każde stanowisko w kasynie jest otwarte dla każdego, kto spełnia kwalifikacje wymagane do pełnienia tej funkcji. W renomowanych kasynach na całym świecie nie ma polityki dyskryminacji ze względu na płeć lub jakikolwiek inny czynnik.

Poza oferowaniem równych szans w zatrudnieniu, wiele wiodących kasyn promuje również różnorodność płci w swoich kampaniach marketingowych. W swoich reklamach i materiałach promocyjnych przedstawiają zarówno mężczyzn jak i kobiety w równym stopniu.

Podobné otázky si klade hodně žen nejen v mém okolí. Rozdělení mužských a ženských rolí v novodobých partnerstvích je velkým tématem. S tím, jak se ženy osamostatňují, se mění i jejich pohled na zdravý vztah. Co by tedy měli dnes zastávat muži a jakou podporu od nich můžeme očekávat? Dříve ženy zastávaly běžně tři role a muž jednu. Byly matky, uklízečky, kuchařky, ale mnohdy i částečné živitelky rodin. Od mužů se očekávala role živitele rodiny. Dnes je vše jinak a ne všem mužům to vyhovuje. I pro ženy je ale v novodobých vztazích mnohdy těžké zůstat křehkou ženou a zachovat si ženský, jemnější přístup. Jaké jsou vaše zkušenosti a jak si nastavit v dnešní „flexibilní” době vztah, který bude pro “nás dva” fungovat? Myslím, že bude ohromně zajímavé sdílet mezi sebou zkušenosti a rady jak a co pro kterou z nás funguje.

Moje rada účastnicím

Dokážeš cokoliv, co budeš chtít, když si budeš věřit – nenech se odradit prvním neúspěchem!

Co byste popřála akci k 10. výročí?

Aby se co nejlépe a nejrychleji dařilo naplnit jeho poslání, tedy rovnost v odměňování mužů a žen. A aby se na něm i nadále setkávaly tak výjimečné osobnosti jako doposud.

Něco o mně

Jsem žena jako každá jiná a čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že život je o neustálých překvapeních a hlavně sbírání zkušeností, ale také o pokoře. Věk přináší různá poznání a jedním z nich je třeba to, jak moc je důležitá sounáležitost nás žen. Jsem ráda, že žiji ve společnosti, kde se ženská síla a energie i za podpory mužů uplatňuje a oceňuje stále více a my můžeme být samy sebou.