Petra Hořejší

Human resources manager, ASB Czech Republic s.r.o.

Propojení na LinkedINPropojení na LinkedINWEB

Aktuálně pracujeme na budování HR brandu společnosti, rozšiřování business aktivit a v neposlední řadě také na zlepšování spokojenosti zaměstnanců ve společnosti. Podporujeme návrat maminek z RD a snažíme se investovat především do individuálních potřeb kolegyň a kolegů tak, aby byly v souladu s jejich soukromým životem.

Téma:  Rozhodnutí a změna – první krok do neznáma může vést ke štěstí a spokojenosti

Proč se bojíme změny? Kdy nastane ten správný čas, abychom ji učinili? Pojďme si popovídat o změnách v profesním i soukromém životě, o úsilí, které je třeba věnovat do rozhodnutí o změně. Která rozhodnutí jsou ta správná? Nejlepšími rádci jsou naše děti a rodiče a prarodiče, naslouchejme jejich životním příběhům.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Žij svůj život tak, abys ho chtěla prožít kdykoli znova.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Ano.

Jak doplňujete energii?

Aktivním odpočinkem, četbou, a někdy (často) bílou čokoládou. Bytím sama se sebou pár minut denně. Spoustu energie, potěšení a inspirace čerpám také od svých synů, kteří mě nepřestanou nikdy překvapovat.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Záleží na tom, jak moc je to pro mě důležité. Zkouším znova, zkouším jinak a pokud se opravdu stále nedaří, dám tomu pauzu. S odstupem času se na věc podívám z jiného úhlu pohledu a pak to jde většinou hladce.