Olga Stanley

Manažerka komunikace, ROSSMANN, spol. s r.o.

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Vše se točí okolo kvalitní vzájemné komunikace

Někdy je životním štěstím míněna správně nakombinovaná pohoda doma s rodinou, v práci a mezi přáteli. Toto štěstí je ovlivněno velkým množstvím faktorů. Když se mluví o štěstí, tak je to pro mě být a) ve správný čas na správném místě b) dělat vše tak, jak jen to nejlépe jde.
Měla jsem v životě štěstí, i když jsem přesvědčena, že k tomu přispěla i kombinace mnoha mých lidských vlastností a touha se stále zlepšovat a hledat nové příležitosti. Ve kvalitní mezilidské komunikaci a budování vzájemných vztahů jsem vždy nacházela sama sebe a spatřuji v tom smysl všeho toho, co v životě dělám.

Moje rada účastnicím

Buď sama sebou a když už nemůžeš, tak si řekni, že by mohlo být hůře a přidej!

Co byste popřála akci k 10. výročí?

Mnoho úspěchů do dalších let.

Něco o mně

Vystudovala jsem cizí jazyky, vyučovala jsem je, prožila a svou pracovní kariéru obohatila o 7 let života stráveného studiem a prací ve Velké Británii (Walesu). V průběhu mé profesní kariéry jsem působila v oblasti vzdělávání, ve výrobní firmě a posledních téměř 12 let v oblasti maloobchodu u německé drogistické sítě ROSSMANN. Za toto období, s krátkou přestávkou na mateřskou dovolenou, jsem zastávala několik pozic – od asistentky, přes školitelku až po manažerku oddělení. K mým hlavním odpovědnostem patří PR, interní komunikace a projekty společenské odpovědnosti.