Mirka Barčová Křivánková

Managing partner, D.C.G. Delta Consulting Group s.r.o.

Propojení na LinkedIN

Jsem headhunter v oblasti Executive Search. 20 let se zabývám vyhledáváním manažerů, poradenstvím v oblasti strategického HR a career coachingem (poradenství při hledání práce) na lokální i mezinárodní úrovni. Aktuálně se věnuji projektům zaměřeným na zavádění principů Diversity & Inclusion ve firmách, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám, věkové rozmanitosti a dalším.

Téma:  Hledání práce se nemusíte bát (speed career coaching)

Téma je mi velice blízké, více než 20 let se jím denně zabývám. Odkryji vám svět náboru z druhé strany. Poradím vám zaručené tipy a triky, jak napsat životopis a upravit LinkedIn profil tak, abyste zvýšili pravděpodobnost svého úspěchu a pozvání na osobní pohovor, a připravili se na něj tak, abyste zazářili.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Když nevíš, zeptej se a nevynalézej kolo. A ptej se, i když si myslíš, že víš. Kolem tebe je spousta lidí, kteří toho vědí ještě víc.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Převratné změny nechystám. Ale těším se na ty, které přijdou.

Jak doplňujete energii?

Časem stráveným s rodinou a sledováním pokroků svého ročního syna, pobytem v přírodě a sportem. Těším se z maličkostí všedního dne. Snažím se dělat si život hezčí a užívat si ho, tak jak je, protože je úžasný.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Opakuji si zásadu: „Nezaměřuj se na problém, ale na řešení.“ Nesnažím se řešit věci, které prostě řešení nemají.