Lucie Urválková

místopředsedkyně představenstva a CFO pojišťovny UNIQA

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Jsem ctižádostivá holka a mám ambice. Je to normální?

I v dnešním světě je někdy pohlíženo na ženy hlavně jako na manželky a matky. Což o to, na tyto své role jsme hrdé. Jenomže co když chceme víc? Jak společnost přijímá, když si chceme prosadit i profesní růst a kariéru? Někteří nás obdivují, ale pořád je řada těch, kterým není náš přístup vhod. Jak to udělat, abychom samy neztratily sebedůvěru a nepodlehly stereotypu? Jak (pře)žít své ambice a mít spokojený plný život?

Moje rada účastnicím

Na nejlepší radu jsem si postupně během života přišla sama a zní: „Člověk se musí spolehnout sám na sebe. Pokud se mu dostane pomoci, je to něco navíc, za co se sluší poděkovat“.

Co byste popřála akci k 10. výročí?

K pěknému jubileu přeji hodně zdaru a úspěchů do dalších let. Koukejte se kolem sebe, vyhodnocujte poctivě poznatky a zkušenosti let minulých, zkoušejte nové věci. Přeji při tom všem šťastnou ruku a otevřenou mysl!

Něco o mně

Před několika týdny jsem zažila radost, když jsem se ocitla v žebříčku 111 nejvlivnějších žen v České republice, který sestavuje časopis Forbes. Pěkné zadostiučinění za dosavadní činnost a výsledky, ale také závazek do budoucna. Takže s pokorou děkuji!