Lenka Prchalová

Nez.Senior National Sales Director Mary Kay

úterý 30.3.2021
středa 31.3.2021
14:00-15:30h

Když jsem začínala podnikat s Mary Kay, nikdy by mě nenapadlo, že to bude nádherných 23 let. I tato doba nás má někam posunout, naučit něco nového a já jsem připravena tuto dobu využít k dobrému.

Téma:  Jak uchopit tuto dobu a vytěžit z ní maximum?

Mnoho lidí se v této zajímavé době zaměřuje a je zahlceno především negativními zprávami a negativním prostředím. Ale pojďme tuto dobu uchopit jako životní výzvu a příležitost. Protože přesně tak to vnímám já. A protože moje myšlenka je moje budoucnost, už nyní vidím, jak důležité je využít všechny naše šance nyní a nečekat až na potom nebo až to přejde.

Hlavní myšlenka pro mentees:

Hledejme řešení v každé situaci. Tato doba je plná příležitostí. Vždy jde o úhel pohledu. Vědomě se zaměřuji na to, co mě posouvá, ne na to, co mě brzdí. Protože věřím, že jediný, kdo tě může zastavit, jsi ty sama!

Co mě v minulém roce nakoplo:

Ženy, se kterými spolupracuji, ženy kolem mě. Naše výsledky, boření limitů a vytváření nových rekordů. Sny a cíle přeměněny v realitu.

Zdroje inspirace:

Je toho kolem nás tolik… Mě osobně nejvíc inspirují ženy, které jsou mezi námi např. i tady, v našem prostředí. Z knih mohu doporučit: Jak si správně přát

Kterou ženu bych ráda potkala:

Mary Kay Ash – průkopnice, která se řídila etickými pravidly a prioritami. Podnikatelka, která uspěla v ryze mužském světě a nebála se založit svoji společnost na vztazích a vzájemné podpoře žen.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Odvaha a více žen, které chtějí být slyšet.

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Pomohla a naučila ženy uspět.