Lenka Mrázová

Leadership mentorka LMentio s.r.o.

Propojení na LinkedINtwitterinstagram
čtvrtek 1.4.2021
14:00-15:30h

Vymýšlím a povídám. Nebo povídám a vymýšlím? Někdy mlčím, hodně naslouchám. Často píšu. Články a teď svou prvotinu. Učím se nové. Baví mne život, i když je někdy jen na 80m2. Energizuji ostatní. Mořím se s činnostmi vyžadujícími disciplínu, ale nevzdávám se.

Téma:  Ženskost za počítačem, v kanceláři. Jsem ve své ženskosti a přesto podávám výkon. Jak vyjádřit ženskost v byznysu.

Prodiskutujeme spolu velmi prakticky na příkladech, jaké jsou aspekty ženskosti v práci.
Jak konktrétně projevujeme ženské hodnoty v práci, při vedení týmu, firmy, organizace. Jak díky nim dosahujeme dobrých výsledků.
Jak moc je pro nás důležitá citlivost, empatie, péče o druhé, kultivované vztahy, slušná komunikace, estetika prostředí, hodnoty jako smysluplnost, udržitelnost v byznysu. Jak je konktrétně projevujeme.
Co ještě potřebujeme od mužů v práci, od šéfa, od partnera, aby naše ženskost více kvetla.

Hlavní myšlenka pro mentees:

Vyjasní si, jaké mám ženské hodnoty, jak je uplatňuji a ještě mohu uplatňovat ve svém pracovním životě. Upřesní si, jaké jsou silné stránky ženské komunikace a jak přispívají ku prospěchu všech.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Že mám stále dobré nápady, jeden z nich teď financuje mezinárodní korporace a já pokračuji v jeho hmotné realizaci, Dokončila jsem unikátní mezinárodní vzdělávání a měla sílu na velké a časově i prací náročné změny v bytě.

Zdroje inspirace:

Navlnepodnikani.cz
Vlastni hlavu, protože „vlastní myšlenky na internetu nenajdete“.

Kterou ženu bych ráda potkala:

Agatha Christie

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Že tvůrce nové pralinky jí dal jméno Lenka. Protože je vyrobená z luxusní čokolády, jemně sladké neodolatelně samotově se rozpouštějící na jazyku s postupně se vynořujícím překvapením. Teď vážně, že Lenka je žena, která stojí za setkání.