Jana Jirušková

Vedoucí odboru odměňování a personální administrativa Skanska a.s.

Středa  11.11.2020  14:15-15:15

Jsem žena, pracující máma a manažerka, která se celou svou profesní kariéru věnuje oblasti odměňování v různých společnostech. Díky mým zkušenostem vím, jak nastavit transparentní systém odměňování pro všechny a spravedlivě odměňovat různé skupiny lidí. Moc ráda se s Vámi o své znalosti podělím a poradím, jak na to 🙂

„Nebojme prodat své zkušenosti a znalosti, vše, co jsme dokázaly a říci si o spravedlivou odměnu.“

Téma: Konečně spravedlivá odměna pro všechny? Vím, jak na to

Jsem pracující máma a potřebovala jsem spoustu odhodlání budovat svou profesionální kariéru. Ale všechny překážky stály za to. Moc ráda poradím, jak skloubit rodinu a svou práci. Nyní už vím, že když žena chce, dokáže to.
Jsem manažerka a mám mnohaleté zkušenosti z vedoucích pozic personálních oddělení především nadnárodních korporátních společností.
Jsem expertka na odměňování a vím, jak těžké je nastavit funkční odměňovací systém, aby byl transparentní, funkční a motivační. Naprosto přesně vím, že provádět změny a komunikovat zaměstnancům, nalákat ty nejlepší lidi z trhu a udělat z nich spokojené zaměstnance, je pořádný oříšek. Ráda inspiruji i HR manažerky. Dozvíte se, jak konkrétně pracovat se mzdovým systémem, aby motivoval; žádné omáčky, ale konkrétní rady a návody.
Zároveň jsem žena a vím, jak si říci o spravedlivou odměnu. Znám, co funguje a na co se vykašlat.
Jsem jedna z vás, která nabízí pohled ženy, zkušenost seniorní manažerky a expertky na odměňování. Pojďme se vzájemně povzbudit a poradit. Těším se na naše inspirativní setkání. A pokud si odnesete třeba jen radu, jak se bavit o své mzdě se svým zaměstnavatelem, je to skvělý krok k vyrovnávání nerovností jako jednoho z cílů udržitelného rozvoje.