Iva Welker

Managing Director ve společnosti VMLY&R

Téma speed mentoringu:
Jak řídit čas v kariéře a mateřství

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak řídit čas v kariéře a mateřství

Skloubení kariéry a mateřství je těžká disciplína. Musíte umět skvěle prioritizovat, umět si perfektně řídit čas a hodně si toho odříct. A když chcete profesionálně růst, může to mít svá úskalí.
Existuje návod? Jak se k tomu postavit? Lze se na to připravit a jak?

Něco o mně

Jsem z agenturního světa s více jak dvacetiletou zkušeností na poli brandové komunikace. Zaměřuje se na rozvíjení obchodního potenciálu značek. V kreativní agentuře VMLY&R řídím manažerský tým, stojím v čele výběrových řízení a zodpovídám za klientský servis. Podílím se společně se svým týmem na strategickém směřování agentury a rozvoji byznysu. Mou vášní je uvádět nápady v život s důrazem na neotřelé a transformační řešení. Jsem pyšná máma Nikol (16 let) a Natalie (14 let).

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Klíčová je otevřená komunikace a odvaha k vyslovení i nepříjemných témat. Vždy ale hledám řešení a plánuji varianty řešení. Nespokojím se s odmítnutím nebo nedotažením.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Nebát se jít si za svými sny. Citát, který miluji je od Walta Disneyho a říká vše: „Všechny vaše sny se splní, pokud máte odvahu si je splnit“.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Soustředím se na podmínky u nás ve firmě a skupině. Vedu skupinu „Otevřené příležitosti“ s cílem nastavit otevřenou a transparentní kulturu. Aktivně řešíme například profesní a kariérní mentoring a rozbíhá i „rodičovský mentoring“ (sdílení kariérních zkušeností od maminek/tatínků pro mladší kolegyně a kolegy, kteří plánují založení rodiny a uvítají podporu v tom, jak skloubit rodinu s kariérou). Zasazujeme se o přijatelná a rovné podmínky při návratu z mateřské do práce, a to nejen skrze flexibilní pracovní dobu, ale i možností kariérního růst a spravedlivého odměňování.