Hana Müllerová

Jednatelka Baby Office s.r.o.

Propojení na LinkedIN
sobota 27.3.2021
14:00-15:30h

Hledám v životě stále nové výzvy a příležitosti. Baví mě podporovat a posouvat lidi kolem sebe. Po úspěšně rozběhnutém projektu Baby Office (www.babyoffice.cz) se postupně vracím zpět k marketingu. Pomáhám firmám najít cestu k jejich klientům.

Téma:  Jak se v životě a v kariéře posunout dál?

Máte pocit, že jste na rozcestí? Chcete v životě udělat další krok? Cítíte, že ve vás dříme skrytý potenciál, ale nedostatek sebevědomí vám brání jít za svými sny? Potřebujete impuls ke změně? Společně se podíváme na to, jak můžete změnit svůj pohled na sebe. Jak rozeznat, co je opravdu důležité. Jak nastavit své cíle a jak se jich držet.

Hlavní myšlenka pro mentees:

Ráda bych zprostředkovala ženám svoji zkušenost, že k jednomu cíli mohou vést různé cesty. Každý člověk je jedinečný a není potřeba se stresovat, že některá metoda nefunguje.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Rok s koronavirem mi umožnil trávit čas na chalupě, v přírodě se svými dětmi. Pomohlo mi to načerpat energii a dát svému životu nový směr.

Kterou ženu bych ráda potkala:

Chtěla bych potkat svoje prababičky. Moji předkové předurčili můj život a já bych jim chtěla poděkovat a zjistit o nich co nejvíc.

Mé zdroje inspirace:

TEDx Talks . Je to zdroj informací, inspirace a neuvěřitelných příběhů.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Myslím, že hlas žen je slyšet dost. Spíše je potřeba, aby byl brán víc vážně. První krok k tomu je, aby se ženy samy začaly brát vážně. Aby si začaly uvědomovat, že jejich přístup je stejně důležitý, jako ten mužský.

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Chtěla bych číst o lidech, kterým jsem pomohla a o projektech, které jsem rozběhla.