Eva Weberová

Koučka, mentorka a lektorka úspěšného leadershipu

Propojení na LinkedINWEB

Kromě EPD, na který se už nesmírně těším, se v květnu zapojuji jako koučka do mezinárodního týdne koučování, pořádaného Mezinárodní federací koučů, a v červnu povedu svůj 4týdenní Program pro skutečné lídry. Kromě toho pořádám webináře pro seniorní manažery a píšu o leadershipu a plnohodnotném životě.

Téma:  Manažerská role je krásná i náročná. Jak na plnohodnotný život manažerek

Umění vést týmy a společnosti nabývá každým dnem neskutečné důležitosti. Kromě této důležité, krásné a náročné manažerské role zastávají ženy ve vedoucích pozicích i neméně důležité role manželek, partnerek, maminek, kamarádek, učitelek, podporovatelek a dalších. Jak zvládat všechno důležité a žít plnohodnotný život každý den? Na to se společně podíváme na online mentoringu, v neděli 10.4.2022.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Zodpovědnost lídra není za dodaný výsledek, ale za vytvoření takového prostředí pro své kolegy, aby výsledek dodali.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

V roce 2022 rozšiřuji své portfolio služeb i pro spolupráce s firmami. V září nastupuje mladší syn do první třídy. Obě tyto změny jsou pro mě velkými milníky, na které se těším.

Jak doplňujete energii?

Od maličkostí k velkým zážitkům. Od uvědomění si, jakou mám úžasnou rodinu, čtení, relaxu na zahradě, výletů, sportování, setkávání se s přáteli až po několikatýdenní cestování.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Hledám cesty, jak jinak a lépe. Nerada se vzdávám.