Cristina Muntean

Zakladatelka Media Education CEE

Propojení na LinkedIN
sobota 27.3.2021
neděle 28.3.2021
14:00-15:30h

Díky Covidu a práci na dálku se mi povedlo přenastavit celý svůj byznys model, otevřít svoje podnikání v oblasti rozvoje lídrů a budoucích lídrů světu, získat nové strategické klienty, pracovat s větší lehkostí a přitom vydělávat více. Je skutečně pravdou, že každá krize je skrytá příležitost, když ji umíme vyhledávat, odhalit a využít příznivě ku dobru nás všech.

Téma:  Důvěryhodnost – Cesta k lepší práci, odměně a k lepšímu životu

Naše společnost prochází masivní krizí důvěry. Přesto každá z nás může přispět k tomu, aby se úroveň důvěry v naší společnosti mohla zvyšovat. Mohou ale lidé skutečně počítat s námi? Jak důvěryhodné jsme v realitě? Jak to můžeme zjistit? Co z toho, co říkáme a děláme, může vést ke snížení důvěry lidí v nás? A co můžeme udělat proto, aby lidé kolem nás, na kterých nám skutečně záleží – členové naší rodiny, naši přátelé, naší šéfové, kolegové, podřízení nebo naši klienti – mohli skutečně spoléhat na nás a počítat s námi? Vítejte na oči otevírající mentoringovém sezení, kde budeme společně hledat typy chování, které nám snižují důvěryhodnost, a které vám ukáže, co vše můžete udělat proto, abyste svoji osobní důvěryhodnost zvýšily jak v práci, tak v osobním životě. Díky tomu si pak můžete užít práci v lepších podmínkách, vyšší a adekvátní odměny, lepší zákazníky, či prostě kvalitnější vztahy v soukromém životě. Na konci mentoringu budete odcházet s konkrétním seznamem akčních kroků, které můžete začít uplatňovat hned, abyste zvýšily svoji důvěryhodnost a díky tomu i hodnotu své práce, svého jména i své osobní značky.

Hlavní myšlenka pro mentees:

Pokud chceme lepší práci, odměnu a život, musíme být důvěryhodné.

Co mě v minulém roce nakoplo:

Covid – krize byla pro mě skrytým požehnáním.

Zdroje inspirace:

Paul Zak: The Moral Molecule a The Trust Factor

Kterou ženu bych ráda potkala:

S Michelle Obama, abych ji projevila svůj obdiv k tomu, jak moudře dokáže milovat, pracovat a žít.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Aby ženy mluvily více NAHLAS.

Co bych se o sobě chtěla dočíst:

Že se mi povedlo založit a vést z Prahy úspěšnou firmu a podnikání, které mění životy lidí a firem k lepšímu po celém světě.