2022všechny aktuality

Equal Pay Day All Inclusive

Je to jedna z největších konferencí svého druhu, která letos přerostla na festival. Od žen, pro ženy a muže, o ženách, o mužích, o společnosti a spolupráci.

Equal Pay Day si za 13 let své existence vybudoval silné jméno a to nejen tím, že přináší tolik potřebný dialog o aktuálních otázkách, ale i pro svou jedinečnou atmosféru. A tuhle až intimní atmosféru plnou důvěry, sdílení, podpory nám pomáhají tvořit účastnice a účastníci, ale také naši partneři, kteří svými stánky a doprovodnými aktivitami dělají z Equal Pay Day zážitek All Inclusive.

Takže… co vás kromě nabitého programu letos na Equal Pay Day čeká?

Mary Kay, dlouholetá partnerka naší konference a tento rok Produktová partnerka Mentoringového dne, si pro vás letos připravila na sobotní den dva tématické workshopy s názvem:
Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu vedeném nezávislými kosmetickými poradkyněmi. Časy jsou 2 (dopolední od 10hodin a odpolední od 14 hodin) a počet míst na každý je omezený, tak se nezapomeňte registrovat předem ⏬

Ambasadorky systémového projektu 22 % K ROVNOSTI od MPSV – Rovná odměna budou v sobotu připraveny poradit „Jak vydělávat férově“. Zkuste se ale také zapojit do kvízu, který zkoumá Jak spolu mluvíme o penězích za práci.

Tradičně na naší konferenci najdete také koučovací zónu Koučink centra. Máte šanci vyzkoušet, jaký rozdíl je mezi koučinkem a mentoringem. Popovídejte si se zkušeným koučem o tom, co vám aktuálně vrtá hlavou, kde se můžete posunout. Registrovat se můžete až na akci.

Pokud byste s sebou chtěly vzít i své nejmenší, máme pro ně připravený zábavný program a zázemí v dětském koutku Rossmánek. O program se postarají zkušení lektoři z Baby Office. Prosím, děti je nutné registrovat předem! Těšíme se na ně.

Zajímá vás virtuální realita?  Zastavte se u stánku Virtual Lab a zkuste se přenést do jiného světa.

Těšit se můžete na stánek MOIA ELIXIRS®, české wellbeing značky, která věří v moudrost přírody a jejích darů v podobě léčivých látek podporujících správnou funkci našich buněk a našeho organismu.

U stánku AROMA&THERAPY by Stephen Cordina najdete výrobky jen z přírodních materiálů.  Obsahují vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl

A u wellbeing zůstaneme… 💪 každá účastnice akce obdrží jeden testovací vstup do CleverFit klubu. A co můžete zažít v novém chytrém studiu? Více informací a návod k vyzvednutí zde.

U stánku Caresse poznáte, že za vaším sebevědomím stojí správně padnoucí podprsenka 👙.

Objevte jedinečné kabelky ze dřeva a kůže Wodd.cz

A co by to bylo za konferenci bez kávy. Kávovary Lofbergs od Nápojové ambulance opět provoní celé foyer hotelu. Letos přidáváme možnost dát si vaši oblíbenou kávu s rostlinným mlékem Minor Figures, které distribuuje Green Heads. Jeden kávovar tak bude zcela rostlinný.🌱

Je libo dát si raději čaj? Dejte si jeden skvělý od Ahmad Tea. Další pitný režim zajišťuje Mattoni, ochucený Birell od Asahi, nesycený nealko nápoj s vitamíny a minerály Dr Witt od Maspex, který pije i Jaromír Jágr! A otestovat budete moci i výrobky Actimel a Alpro od Danone a super skvělý sýr z LaFormaggeria Grand Moravia. Mňam 🧀 ! Nebojte, koupit si budete moci i víno a prosecco 🥂 od itfud.

Snídaňové chuťovky nabídne Hummus od Beavia a super jsou s proteinovými krekry. Exkluzívní čokoládové bonbony a pralinky pomlsáte třeba u stánku Bon Bon.

Nestačí?  V sobotu dopoledne nevynechejte workshop Jak získat financování pro svůj byznys nebo si s námi zahrajte networkingovou hru připravenou zakladatelkami Filharmoniště.

Ještě nemáte svojí vstupenku? Nevadí koupit si jí můžete třeba hned teď 😉