Co říkáte na možnost osobního setkání s významnými ženami z TV Nova a účastnit se jejich mentoringů? Rády vám je a jejich témata blíže představíme.

Michaela Indráková – moderátorka TV Nova

Téma:  Méně soutěžení, více opravdovosti

„Víc než se načančaná fotit na sociální sítě mě baví nebát se být nedokonalá a opravdová a sdílet to i s ostatními“, říká novinářka a maminka tříletého syna. V opravdovosti a sdílení našeho skutečného já bez neustálého porovnávání se a přikrášlování je skutečná síla ženského společenství, a že nám to v dnešní době zdánlivě dokonalého světa sociálních sítí chybí. Pojďte si povídat o nejistotách, pochybnostech, ale i síle a vzájemné podpoře.

Veronika Petruchová – moderátorka TV Nova

Téma:  Objednej si budoucnost na míru

Chcete si popovídat o tom, co Veroniku dovedlo k úspěchu? Podle ní jsou důležité kroky jako zaměřit se na cíl, vizualizovat, správně si přát, věřit a dosáhnout cíle. Podělíte se o vlastní zkušenosti?

Soňa Schwarzová
– Chief People Officer, CME Group

Téma:  Nechci nebo nemůžu?

Také pátráte po příčinách, proč lidé nechtějí rozhodovat, něco udělat, nebo přijmout odpovědnost? Chybí jim tzv. „ownership“? Často je to tím, že vlastně nemohou. Jen my si toho nejsme vědomi. Pokusím se nasdílet, jak s takovou situací pracovat a jak lidi znovu „nakopnout“. Přidáte se?

Zaujali vás tyto dámy? Tak neváhejte a zaregistrujte se na jejich mentoring ke kulatým stolům.

Inspirace a zajímavá diskuze zaručena!