Veronika Petruchová

Moderátorka Televizních novin, TV Nova

InstagramFacebook

Mé jméno je Veronika a 6 let se věnuji práci v médiích. Vzhledem k událostem posledních týdnů se teď plně věnuji práci, abychom mohli lidem předat aktuální a ověřené informace od nás i z míst jako je Ukrajina, kde zuří válka. Co se týká plánů mimo práci, cítím, že si potřebuju provětrat hlavu a tak plánuji výlet na opuštěnou chatu v lese. Jen já, pes, ticho a čerstvý vzduch. S přáteli pak s příchodem jara podnikneme dobrodružnou cestu do zahraničí. Jinak se teď snažím příliš neplánovat a brát s otevřenou náručí a úsměvem zážitky tak, jak samy přicházejí. Prožít je na max a hlavně s uvědoměním toho, co se děje v přítomný okamžik.

Téma:  Objednej si budoucnost na míru

Chtěla bych s účastnicemi mluvit o tom, co mě samotnou dovedlo k úspěchu. Podle mě jsou důležité tyto kroky: Zaměřit se na cíl, vizualizovat, správně si přát, věřit a dosáhnout cíle. S účastnicemi bych chtěla jednotlivé body probrat detailněji a podělit se o vlastní zkušenost.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Dnes je nejlepší den. Stačí se rozhodnout, že takový bude.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Nechystám nic převratného. Chci pokračovat ve své cestě krok za krokem. Věnovat se práci, lidem, které miluju. Objevovat nové myšlenky a pozitivně programovat svoji přítomnost i budoucnost, abych se mohla zbavit negativních věcí a ovlivňovat svůj život a jeho vnímání.

Jak doplňujete energii?

Ráda praktikuji řízené meditace. Zavážu si oči a nechám se vést hlasem ve videu, snažím se napojit sama na sebe. Pociťuji absolutní uvolnění, bezpečí, pokoj, a pak příliv energie, která nabije každou buňku mého těla.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Všechno je jak má, věřím, že i když něco nejde podle plánů, právě tak to má být. Třeba právě to, že se dané věci budu muset věnovat déle, je ta nejlepší cesta k porozumění toho, co si z toho mám odnést a jakou lekci mi chce život udělit.